Bitmeyen penis boyu takıntım ( ruh hastalığım ) ? Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar 16 yaşımdan beri bu ruh hastalığını çekiyorum. Bittim tükendim. Özgüven, yaşama sevinci filan hiç bir şey kalmadı. Kız arkadaşımdan ayrıldım. Vücut geliştirmeyle uğraştım. Sonra boksa başladım. Belki özgüven açısından fayda olur diye. Hala da boksa devam. Psikolojlara ve yaşam koçlarına başvurdum hiç bir işe yaramadı. Büyütücü gibi şeyleri işe yaramayacağını bile bile denedim bir halt olmadı. Üstelik sağlığımdan da oldum. Sağlığımı geri kazanmak için bir ton para harcadım. Bir organ için kendime yıllarca eziyet ettim. Kendimi şu an zavallı hissediyorum. Bir erkek gibi bile hissedemiyorum. Gerçekten erkek gibi hissettiğim tek yer ayda yılda bir çıkıp ortalama kırk dakika kaldığım ring.
Kızlara artık aşağınlamak istemediğim için yaklaşmıyorum. Yaklaşmadım. Flörtten ve aşktan soğudum. Evleneceğim varsa da artık olmaz.
Biliyor musunuz? Yakışıklı olduğumu söylerlerdi. Hala da söylüyorlar. Ama bende hala tık yok. Çünkü öz güvenim yerlerde. Cidden tükendim. Yıllardır devam ediyor. Ne yapmalıyım. Denemediğim hiç bir şey kalmadı zaten. Belki düzgün bir fikir çıkar da uygularım.

Belki merak eden çıkar diye söyleyeyim. 12 cm boy 5 - 5.5 santim çapında. Şimdi bunu okuyup '' Yeeey bamya '' diyecek olanlar hiç demesin. Çünkü ben bunu zaten biliyorum. Bana bilmediğim şeylerden bahsedin.

Güncellemeler:
Bir yardım edin arkadaşlar. Tavsiye verin. Kendime yok yere eziyet ettiğimi zaten biliyorum. Sadece farklı önerilere ihtiyacım var. En ufak bir öneri bile yeter.
Edit

2|2
3|15

En İyi Kız Görüşü

• bundada hayır vardır elbet çok takma kücük seven çok bayan var

0|0
    0|0
    • Seven olsa ne olur ki? Bende artık öz güven kalmadı. Bir kere bu konuda aşağılanmak yıkıma uğramama yetti.

• Elimde olan bütün haklar alındı. Mahrum bırakıldım. Yapabileceğim her şeyi yaptım.

• Neyse. Sohbetin için teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

• Yanılıyrsun üzüyorsun boşu boşuna benim büyük ama küçük olması daha iyi bence benim hiç sevgilim kız arkadaşım olmadı bazen diyorum ki keşke 10 cm şeyim olsa da kız arkadaşım olsaydı ben hiç önem vermiyorum önemli olan sağlıklı olmak bence bunlar önemli şeyler değil bilmediğin ya da belki biliyorsun ereksiyon süresi uzuyor prezervatifi ancak yarım ereksiyonda kısmen kullanabiliyorsun tam sertken kullanma şansın yok ayrıca bu benimle alakalı olabilir birden fazla yapamıyorum boşaldıktan sonra yumuşaması 40 dakika bazen 1 saati buluyor tam ereksiyona ancak 30 dakikada ulaşabiliyorum

0|0
    0|0
    • Ayrıca küçükde değil o kadar normal hatta kalınlığı normalden kalın kalınlık daha önemli diyor uzmanlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzüldüm. Gereksiz yere çile çekmişsin.

0|0
    0|0
  • Bu şey bu kadar önemli değil ki. İkincisi, kendine bunca işkence yapacak kadar da küçük değilmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Olum ne kadar canımsın ya ortalama periscop boyu zaten 10-15 cm o benimki 21 cm diyenler çıkarıp göstersin ya milyarda 1 onlar zencilerde bile anca 20 cm bu olay kızların kazık yediği erkeklere attığı iftira ona bakarsan kızlarında memesi küçücük parasını verelimde meme alsınlar senin peşin boyun gayet normal onca yıl psikolojini ne hale getirmişsin sen telefona periscop diye bişey var onu indir orda canlı yayın açıyolar yayında 31 çekiyorlar onları izle gör kaç cm çükleri var 20 cm yarrağım var diyen fabl anlatıyo

0|0
    0|0
  • Kilon nasıl?

0|1
    0|0
    • Dostum açıklamada yıllarca body buılding ve boksla uğraştığımı yazdım. Yani şişman değilim.

• sonuçta çapı iyi. erken boşalma sorunun yoksa bence boy da iş görür.

• sen sen olarak takıl, senı sen olarak seven bırı cıktıgında boyle bır şey problem olmayacaktır, kendını boşuna yormussun. Tamam herkes hep fazlasını ısterde Turkıye de zten ortalama dusuk sıkıntı etme yanı

0|0
    0|0
  • salak oğlum zaten Türk erkeklerının 12-16 arasıdır kı genelde 12
    kımı tesıslerın altından olçer 16-18 vs der
    doktora gıtseydın ye adam akıllı
    belkı 22 oland avradır
    kadınlardada kucuk meme takıntısı
    fızık sevgının olmadıgı bıryerde devreye gırer uc ay surer
    sevgı varsa yeter 12 cm sana

0|0
    0|0
  • benimki 19 cm kız var mı yok. takma kafanaaa. git güzel helal süt emmiş bir kız bul evlen çoluk çocuğa karış kasma 8-9 cm yeterli

0|0
    0|0
  • Boy iyi onlara çapda iyi koy gitsin 15 cm 5.5 cm grur duy o senin😉😉😉

0|0
    0|0
  • Benim büyük noluyor sanki her gün iliskiyemi giriyom

0|0
    0|0
    • Dostum en azından benim gibi aşağılanmamışsındır.

• Bahsettiğim kız arkadaşım yapmıştı ve dostum en azından mizahi dergilerdeki alay konulu fıkralardan gocunmuyorsundur.

• Yaw hele vazgecsene küçükse küçük nolmus aşağılıyorsa köy tekmeyi büyük derdinemi düsmüs

• Kardeşim yok yere kendine eziyet etmişsin.

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeyi dusundun mu? Ya da hittin mi

0|0
    0|0
  • Takma kafana zaten içleri en fazla 16 cm, 4 cm girmeyince zevk alamaz mı sanıyorsun? Gayet de alır

0|0
    0|0
  • benim ki 10 cm boyunu uzatamam bu bir gercek. ama cok hızlıyım zenci kadınlar bile yavaş diyorlar :)

0|1
    0|0
  • 1 cm kısa seninkinden aynı dertteyim 11 cm anca ben napayım 1 cm bile fark eder benim için

0|0
    0|0
    • Benim için de öyle be dostum.

• Baksana yaptıklarıma bir çük için.

• yalanda olabilir gerçekte 12 -14 arası değişiyormuş herkes 16 diye atıyor arkadaş olan vardırda herkesin ki mi 14 dan yukarı bir de aynadan baktım ağlayacaktım acayip küçük görünüyor :(

• Hayati yaşanmaz hale getiren sukursuz birisin

0|0
    0|0
    • Şükürsüz olduğumu nereden biliyorsun? Her sabah uyandığımda Allah'a beni , tüm organlarımı, eksiksiz yarattığı için şükrediyorum. Penis boyumdan takıntılı olmam beni şükürsüz yapmaz.

• Yukarıda takıntımdan kurtulmak istiyorum yazdım. Adam bana iyi düzüşmek için böyle yapan biri muamelesi gösteriyor.

• Diğer elemana asagilandigini yazmışsın sen buna alışmışsın adam gibi yazınca ters tepiyor , aşağılanmaya devam et küçük

• Kardes benim penisimde 15 cm yani fazla buyuk sayilmaz ama bu dert edilecek bir sey degilki sen hayatini bosuna zindan ediyosun burdakilerin dediklerine bakma cogu kendini kandiriyor turkiyedeki cogu erkegin penis boyu hemen hemen esittir ama sen illa kucuk diyosan gecen internette girdum penis pompasi diye birsey varmis ama tam ne oldugunu bende bilmiyorim onu dene belki ise yarayabilir

0|0
    0|0
    • Hiç bir işe yaramıyor. Detaylarda her şeyi denedim diyorum.

Yükleniyor...