Anal seks ile ilgili?

Erkek arkadasim anal seks yapalim istiyo yapiyoruz ama bende hemoroid var cok aciyo yani yapmadan once ne surebilirim

Güncellemeler:
Ne yapmam gerektigini bilenler yazsin goygoy yapmaya gelmedim buraya
Kas gevsetici haplar ve kremler duydum doğruluk payi?

0|1
6|37

En İyi Erkek Görüşü

• Lokal anestezik krem kullan derim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sizin gibiler ne zaman akıllanacak?
    Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.
    Erkekler anal bölgelerinden zevk alırlar. Gay olsun ya da olmasın her erkek anal bölgelerinden uyarılmaya çok açıktır. O yüzden kızların da aynı bölgeden aynı uyarılmayı yaşayacaklarını düşünürler ki bu kadın anatomisi gerçeğine aykırıdır.
    Gay olanlar bunu zaten anal ilişki yaşayarak yaşarlar. Ama gay olmayanlar " Ne ulan ben gay miyim?" diyerek oralarını elletmezler bile. Bu sefer de içlerinde kalan ve hiç bir zaman yaşayamadıkları bu zevki kadınlar üzerinde yaşamaya kalkarlar ki, bu durum zaten başlıbaşına bir yansıtma ve sapma durumudur.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Sonuçta hemoroide zarar verir. Yapmaman gerekli.

0|0
    0|0
    • Sık sık yapmıyorum zaten arkadaşlar altta baya bilmiş bilmiş konuşmuşlarda neyse bu arada kizim sana soyluyorum gelinim sen anla olayi olcak ama kimseye ozel hayatimla ilgili yorum yapsin diye bisey yazmadim buraya. Neyse kusura bakma sende :D bunu sorma sebebim iliskiden sonraki aciyi nasil giderim kanama galan olmuyo artik kucuk bisey zaten ama aciyo tabi ister istemez

• yavaş yapılbilir kayganlaştırıcıyla filan ama oral yapın bence yine de.

• Hemoroid var ve anal seks istiyor öyle mi? Ne kadar iğrençsiniz.
    Gördükten sonra ne ereksiyon kalır ne mide.

0|0
    0|0
  • Zuhahahaha. Hemoroid fistül olacak demek ki. Gelecek yıl altını bağlarken anlarsın ne sürmen gerektiğini.

0|0
    0|0
  • Yapma o kadar acıyorsa

0|0
    0|0
  • uln hemoroid var bbirde yapmayımı istiyorsun.. anal fissür hattı yırtık çıkarsa ne b. k yiyeceksin biliyomusun 500-100tl arası doktora verip ameliyat olacaksın ama iste bu kdr slksınız siz kadınlar..

0|0
    0|0
  • vazelin sür :D

0|0
    0|0
  • O zaman sende oral yap ve arkadaşına da analın mümkün olmadığını söyle aksi halde ziyana uğrayan sen olursun erkek arkadaşına hiç bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Anestol Pomat alın eczaneden 5 tl falan, erkek arkadaşında sürsün, lokal uyuşturucu etkisi olduğu için geciktirici olarak da faydası olur.

0|0
    0|0
  • Yapmadan once alismasi gerek o deligin. Parmaklariyla uzun uzun kasları gevsetmesi lazim partnerinin. Ona öel yag var onu alsin eczaneden

0|0
    0|0
  • Kusacam la manyak mısınız yapmayın?

0|0
    0|0
  • Cok onermem ben. Yapmamaya calisin. Kanamaniz artar çünkü

0|0
    0|0
  • Sen gres yağı sür

0|0
    0|0
  • yapma günah hak yolu varken

0|0
    0|0
  • içmi dışmı hemoroit hangisi var sende

0|0
    0|0
    • Dis

• Yok sık sık olan bisey degil zaten

• o zaman bile dikkat et.. sıvı tüket ve temiz kal bol kaydırıcı kullan.. bir gün amelyat olursan doktor sordugunda kötü yanıt verme

• tat alacaksan yap
    her deneyim iyidir

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey basurun kanar bile daha çok zarar verirsin

0|0
    0|0
  • Acı çekiyosan yapma

0|0
    0|0
  • Sen deli misin

0|0
    0|0
  • Ne sürersen sür acır

0|0
    0|0
  • yani vajina varken halen neden çözüm arıyorsanız anlamış değilim

0|0
    0|0
  • acıyosa yapma o zevk alacak diye sen acı çekmek zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • zeyin yagı

0|0
    0|0
  • Vazalin dene

0|0
    0|0
  • Anestol

0|0
    0|0
  • günah

0|0
    0|0
  • tuvaletini tutamassın böğğ

0|0
    0|0
  • Söyle ona yapmasın sende verme

0|0
    0|0
  • hemoroid var diyorsun, sakın bulaşma. hastalığın ilerlerse doktora gitmek zorunda kalırsın ve doktor anlar neden bu boyutlara geldiğini rezil kepaze olursun, en kötüsü de geri dönüşü olmayan sonuçlara sebebiyet verebilirsiniz. tam iyileş. canın isterse denersin. ama en iyisi hiç bulaşmaman..

0|0
    0|0
  • şimdi anal ilişkinin günahını, ahlaki durumunu veya evlilik dışı ilişkiyi tartışmayacağım çünkü hayat senin neyaparsan yaparsın.

ama hemoroid var diyorsun du durumda analdan uzak dur derim. çünkü kolon kanserine direk davetiye çıkartıyorsun üstüne hemoroid + anal yüzünden çekeceğin acı cabası.

ağrı kesici kremler var voltaren krem gibi. ama dediğim gibi normalde zaten önermediğim birşeydir anal ilişki ama sendeki durum çok farklı hemoroid var. lakin sen bilirsin hayat senin hayatın kararlar senin.

0|0
    0|0
  • Krem sur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• Yalta daha kötü olsun salak misin sağlık sorunun var birinin keyfini yapıyorsun allah akıl fikir versin

1|2
    0|0
  • Hemoroid var bir de bu acıyı cekeceksin erkek arkadaşın seni seviyosa hatta sevmese bile biraz insansa söylediğinde anlar yapmaz

0|1
    0|0
  • Biber salçası sür
    Çivi çiviyi söker hem sana hemde sevgiline iyi gelir..

0|4
    0|0
  • yapmayın cunkı hastalın varmıs hem ılerler hemde ılerde zararnı cok cekersın

0|2
    0|0
  • Ok cilekli jel tavsiyemdir

0|1
    0|0
Yükleniyor...