Kapat

İzlediğim filmlerde spermler neden bembeyaz?

Filmlerde koyu beyaz ama gerçekte daha açık renk bunun nedeni nedir?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun sure yapmayınca senin dediğin gibi oluyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Gerçekte de bembeyaz. Ereğin kaç gündür orgazm olmadığına ve boşaldığı yere göre değişir.

Sen peçeteye attırdığın için muhtemelen rengi daha açık gibi geliyor.
    Halbuki öyle değil.

0|0
    0|0
  • Hormonlarla alakalı o 😄 biraz da geldiği yolun temizliğine bağlı 😂 bizde hem idrar hem sperm aynı yolu kullanıyor 😄 öncesinde sarısı bol bir idrar döktüyse adam sperme bulaşmış olabilir o sarılıktan biraz 😄

0|0
    0|0
  • Kirli beyazdır renk.

0|0
    0|0
  • gerçeğide fildeki gibi

0|0
    0|0
  • Kisiden kisiye degisir ve yaptigin zamana gore uzun zaman cekmezsen hafif sarimsi gibi oluyo arka arkaya gunlerde yaparsan beyasimsi oluyo degisiyo yani takilma bu kadar rengine

0|0
    0|0
  • Lacivert ya la benimki..

0|1
    0|0
  • adı üstünde film

0|0
    0|0
  • Filmlerde olduğu gibi gerçekte de öyle sen neyi garip buldun beyaz olamasını mı? çok saçma ya kan neden kırmızı gibi bişey olmuş bu.

0|0
    0|0
  • Soyle anlatayim duzenli ve sık sık bosalan erkeginki taze ve sut beyaz olur uzun aralikta bosalaninki bayat ve kirli beyaz olur

0|0
    0|0
  • Benimkide kirmizi

0|0
    0|0
  • Ooooo bilgilisin

0|0
    0|0
  • Onlar ilaçla başlıyor o işe çok geç boşalmak için

0|0
    0|0
  • ne renk beklıyordun

0|0
    0|0
  • Benımde beyaz ve koyu bılemıcem kişiden kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Yok beyz benimde bembeyaz cikiyo normali beyazdir

0|0
    0|0
  • gerçekten öyle.

0|0
    0|0
  • Erkek ne kadar az aralıklarda ilişki yaşarsa o kadar koyu kıvamda ve renkte bosalir

0|0
    0|0
  • eğer erkek uzun süredir boşalmadıysa spermi kirli beyaz ve yapışkan olur... ama yakınlarda boşaldıysa taze olur.. rengi berrak ve akıcıdır

0|0
    0|0
  • Bakir erkeğim öyle bir boşalıyorum ki )) benim ki müthiş galiba bir kızla yatarsam 24 saat yatak dan çıkmam ilkim olan kız şanslı

0|0
    0|0
  • Uzun süre boşalma olmazsa bembeyaz oluyor kaliteli.. Ama yakın zamanda olmuşsa birdahaki boşalmada renk açık oluyor

0|0
    0|0
  • Erkegin en sn ne zaman iliskiye girdigini burdan anlayabilirsin. Ne kadar koyu ise o kadar olmustur

0|1
    0|0
  • kayganastırmada kullandıgın maddeye göre degişiyor tukurukle yapılan mast la kayganlastırıcısabun vs ile yapılan bir akmıyor

0|0
    0|0
  • İlk boşalmada benimde koyu oluyor ama sonrakilerde daha açık renki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmiyorum, daha önce sperm falan görmedim.

1|1
    0|0
  • Gerçekten olan erkeğin fazla boşalması.. Yani ilişkiden önce boşalmaları

0|0
    0|0
  • Kisiden kisiye degisir bu durum canim

0|0
    0|0
  • bende yardimci olamiyacagim.. bilgim yok

0|0
    0|0
    • Soyle anlatayim duzenli ve sık sık bosalan erkeginki taze ve sut beyaz olur uzun aralikta bosalan erkeklerde spermler testislerde bekleme yaptigi icin bayat ve kirli beyaz olur
      Artik biliyosun

Yükleniyor...