Korunmak için ne yapmalıyım?

ben doğum kontrol hapı kullanamıyorum. benim ilaçlara karşı alerjiç var. ve doğum kontrol haplarıda çok ağır geliyor bana. iğne de yaptıramıyorm iğne biraz sakıncalıymış. bnde birz yumurtalıklardn sorunluyum :/ eşimde prezrvatif kullanmak istemıyor napıcam beeeen :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• illaki içine mi boşalacak kocanda ? biraz seni düşünüp bir zahmet dışarı boşalsın o zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Doktor kontrolünde spiral taktır korkacak bişey yok :) daha ayrıntılı bilgi almak istersen profilime mesaj atabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kadin dogum uzmanina gorunsen o daha iyi cozum bulacaktir

0|0
    0|0
  • eşin sağlık probleminin olduğunu bildiği halde bunu yapıyorsa eline kağıt havluyu daya ve tuvalette ki fayanslara "iyi" nişan almasını söyle .

0|0
    0|0
  • sprial taktır

0|0
    0|0
  • sen bayan pre kullan

0|0
    0|0
  • en az üç çocuk yapın...:D

0|0
    0|0
  • Icine bosalmasin ya da mecbur prezrvatif kullansin olmadi en kotu ihmal bir cocgnuz olur

0|0
    0|0
  • sana oral yapsın sende ona yap uyun

0|0
    0|0
  • ili yöntem kalmış.ya dışa boşalma ya da spiral taktıracaksın

0|0
    0|0
  • bu saatte bu soruyu sorman biraz tuhaf...

0|0
    0|0
  • Üç aylık etkili iğneler var diye biliyorum. Onlardan kullanabilirsin.

Spiral falan da olabilir...

0|0
    0|0
  • eşin bilse yatak odası sırlarını burda paylaştını. her halde seni o lastikle asardı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spıral taktır

0|0
    0|0
    • ya benim çocuğum da yok ama spirial in rahime yapışıp zarar verme ihtimali de olduğunu biliyorum ama :/

• Bak bende evlıyım bu buyuk bır sorun degıl her sekılde cozersınız ya da ıkınızden bırı fedakarlık yapıcak ya prezervatıf ya hap

• saol teşekkürler :/

• kondom yeter ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...