Mantarlarimdan dolayi cok mutsuzum doktora vajinami acip gostermk istemiyorum?

4~5 yıl koltuk altimda mantar var koyu renkte doktora demeye utaniyorum tek orda yok vajinamdada olduğunu düşünüyorum sevgilim illa yaliyim diyor sinir etti yapma diyorum hasta olacak ona sepecek ne yapsam

Güncellemeler:
Kremler surdum ilaac ictim ama yarim kaldi tedavi.

0|2
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalamasın. :D Aftöz ülser/uçuk dolar ağzının içi. Hahahah... Neyse, şu internet web sitesinden, erkek olmayan, bayan olan bir doktor için randevu alın: https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/

Bu, devlet hastanesinin en son randevu sistemi olup Türkiye çapında geçerli olan bir resmî web sitesidir. Randevu alırken jinekoloji polikliniği veya kadın hastalıkları polikliniğinden bir bayan doktoru seçerek randevu alın. Eğer bayan doktor yoksa, daha ileri tarihlerden randevu alın zira bayan doktor çıkar. Geçmiş olsun.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dr gitmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Travazol veya troyst krem kullan 5 günde tertemiz kararma varsa onuda gideriyo denemeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • bayan doktora git sendee

0|0
    0|0
  • İlişkiye girince bulaşmıyor yalayınca mı bulaşacak?

0|0
    0|0
  • Bence 😷 şart utanma denen şey eskidendi artık bir çok şe

0|0
    0|0
  • Doktora git utancak bisiy yok

0|0
    0|0
  • Bayan doktora git
    Tedavi olman şart
    Utanma bu ayıp değil

0|0
    0|0
  • Mantar kremi spreyi eczaneden alın sırtımda var bahanesiyle

0|0
    0|0
  • mecbur acacaksın

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ama illahki erkek doktor olmayacak ya bayan olana git

0|0
    0|0
  • Orada açma burada paylaş gizliden

0|0
    0|0
  • Ziktirirken sevgilim dediğin adama utanmiyonda dr denmi utaniyon utanmani seveyim senin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tedavini ol utanicak bişey yok bunda canım millet nelerle gidiyo ohooo o doktorlar neler gördü senin derdine bak kuzum yaa😄😄😉

0|1
    0|0
  • Oha 4-5 yıldır doktora gitmiyor musun? Hastalığın utanması mı olur kendine işkence ediyosun şu an hemen doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Durumu izah et ve tedavi olduktan sonra istedigi kadar ya da izin verdigin kadar yapabilecegini soyle kendisine

0|0
    0|0
  • kremler var tatlış gidip eczaneden mantar kremi alabilirsin ya da yaktırman gerekebilir gidip göster sağlık bu iyice yayılırsa kaşıntısıyla daha da kötü olur o tekrardan nükseden bir rahatsızlık

0|0
    0|0
  • Koltuk altın kaşınıyor mu?

0|0
    0|0
  • kremleri var canım. Doktor zaten açıp bakmaz sikayetini dinler o kadar kasıntı varmı?

0|0
    0|0
  • doktora gideceksin mecburen baska care yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...