Sevgilimi artık güzel bulmuyorum

4 yıllık uzaktan bir ilişki yürütüyoruz. Zor oluyor haliyle. Git gite uzaklıktan dolayı, görüşemediğimiz için ondan soğuma oldu diyebilirim.

Elini tutmak istiyorum onun, dolaşmak vakit geçirmek.. Ama olmuyor.. Cinsellik zaten yaşadık evlenmeyi düşünüyoruz diye ama artık canıma tak etti...

Ne o gelebiliyor ne ben gidebiliyorum.. Yazın belki görüşeceğiz..

Bugün resim çektir benim için demiştim, çektirmiş arkadaşlarıyla attı az önce. Görünce kötü oldum. Cam'den görüşüyoruz tamam ama resimlerde acayip çıkmış.

Artık onun burnu olsun, saçı olsun vs.vs. gözüme batmaya başladı. Güzel bulmuyorum artık.

Hatta şu an onun için ne hissettiğimi bile kestiremiyorum. Şu an ayrılabilirim aslında ondan ama

1) Başkasıyla onun sevgili olduğunu düşününce içim daralıyor, nefes alamıyorum

2) Cinsellik yaşandı, eşim olarak gördüm onu, şimdi ayrılmak onu yarı yolda bırakmak oluyor bunu da yapamıyorum.

Ama yok yani 4 yıl geçti ben hayatımı kurup onunla evlenene kadar 3-4 yıl daha geçecek. 3-4 yıl daha yılda 1 kere görüşerek ilişki yürütmek istemiyorum.

Hem durum böyle hem de karşımdaki kızın büyüsü bozulunca artık bittim ben.. Geceleri bile onu düşünüyorum. Artık güzel bulmadığım ama evlilik yolunda gittiğim bir ilişki var..

Niye böyle oldu bilmiyorum.. Aslında yazdan belliydi. Gözüme hoş gelmemeye başlamıştı. Uzun süredir ona yalan söylememek için "aşkım" bile demiyorum diyemiyorum.

Onu bırakamıyorum, ama böyle de olmuyor. Büyükler varsa bir fikir verirse sevinirim. Yaşım 24

Güncellemeler:
1 saat önce söyledim ayrılalım böyle gitmiyor diye.. " Ne diyim ki" dedi.. Daha bişi yazmadı..

Şimdiden resimlerine bakıyorum :( Şu an yolda görüp hoşlanarak baktığım kızlar bile umrumda değil gibi hissediyorum..

Ben tek bu kızı seviyorum ve istiyorum gibi hissediyorum :( Daha şimdiden böyleyse ne yapıcam ben. :(((((((((

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Senden küçüğüm ama bende az da olsa düşündüm birşeyler, yardım etmek isterim. Bazı insanlar tiple o kaadar ilgilenmez, tipsiz biriyle çıkıldığında arkadaşları tarafından dalga geçilir. Gerçi zevkler tartşılmazda neyse.. Iyy ne kadar çirkin bırak demeleri gibisinden insan ister istemez soğuyor, çevremden biliyorum. 1 yıllık bir ilişkiyle 4 yıllığı karşılaştıramam üstelik siz uzak biz beraber. Böyle düşünmenin hem mesafeyle hem de çevreyle alakası elbet var. Mesafe olunca, dokunamayınca, sarılamayınca unutuyor ınsan bır bakıma umursamıyor. Kız seni seviyor mu bilemem, ama belli ki zamanında sen sevmişsin. Ne olursa olsun sevmiyorsan ayrıl. Bir kız için en kırıcı hareket sevmediği halde oyalamaktır. Yaşamışlığınız var, ama keşke böyle büyük sözler vermeseydiniz. Bence ayrılmalısın, biraz da onun açısından bak.. Üzülecek tabii ama bu şekilde anlatma daha olgun anlat, hoşgörülü. O da yoluna bakabilsin.

0|1
    0|0
    • Uzun uzun yazmışsın teşekkürler gerçekten. Sorun şu ki

1) Onu sevip sevmediğimden emin değilim,uzaklık mafetti beni. Onu güzel bulmadığım için sevmediğim anlamına mı geliyor ki acaba :/

2) En mantıklı olan ayrılmak ama ayrıldıktan sonra onsuz yapamayacağımı anlarsam ? Aslında onu çok sevdiğimi anlarsam ? :(

• Bazı insanlar bağlı kalamaz, psikolojik olarak bir sebep bulamadığın için beğenmiyorum diyorsundur. Aslında sıkılmışsındır. Ya da kız kendine bakmıyordur artık eskisi kadar. Bazı erkekler doğal sever, bazılarıysa bakımlı. Bencede az da olsa bakmalı bir kadın kendine. Bence senin söylediğin beğenmemek değil, sıkılmış olmak. Çevremde çok var böyle bağlı kalamayan. Sen sıkılan biriysen eğer, yine iyi dayanmışsın. 4 sene az mı? Bence ayrılmalısın. Değerini kaybettikten sonra anlayacaksan kaybetme..

• Sıkıldım tabi çok. 5. sene olacak bu yaz.. Görüşmek istiyorum görüşemiyorum.. Hele bu soğumaya başladığım günlerde onu görmek istiyorum. Ona sarılmak, onu görmek istiyorum ama gelemiyor.. Artık sevgim sinire dönüşmeye başlıyor.. İstemsiz olarak ona sinirleniyorum.. Hele başka kızları görüp benim kız arkadaşımın nedn böyle değill şurası nedn böyle değil diye düşünmeye de başlayınca..

Kızlar Ne Diyor 8

• benim sevdigimde benden uzakta, ama vazgecmek bilmiyorum. aklima koydum onu, istiyorum. kusurlari var mi hic farketmedim bile. Askin gözü gercekten kördür, herseyi kendi istedigimiz gibi görüyorüz, gözümüzdeki perde de kalkinca karsimizda gordugumuz 'sevdigimiz' aslinda bizim 'sevdigimiz' degilmis gibi oluyor sanirim.

1|1
    0|0
  • Cok pisman olursun ayrilirsan..

0|1
    0|0
    • Olmaya başladım bile sanırım tam ayrılma konuşması yapmadan.. 5 yıllık geçmişimiz var ve her ne kadar başka kızlardan hoşlansam orda burda vs. de yine de.. ne bilim..

• neden 3-4 yil daha gecmesi gerekiyor ki evlenmeniz icin?

0|1
    0|0
    • Üniversite bitecek de, askere gideceğim de, iş bulacağım da, hayatımı kuracağım da onu da hayatıma alacağım... :(

• Fransa

• yanliz degilmisim

• uzaktan ilişki yürümüyor yorma bence kendini

0|1
    0|0
    • Yürümüyor o kesin de bırakamıyorum onu sorun o. Pişman olmak hayatta en kötü şey biliyorum. Bugün söyledim ayrıldım desem, 3-5 ay sonra onun nişanlandığını duyduğumda ne hissederim ben ? Dayanabilir miyim ? Bilmiyorum :((

• eger sevse zten 3 5 ay sonra gidip nişan yapcaz hersey unutulur zamanla bır kac ay uzulursun en azından ömür boyu üzülmezsin

• Beni çok seviyor. Ayrıca cinsel ilişki olduğu için pat diye de karar veremiyorum. Çok zor bir karar. İkimizin hayatını da etkileyecek bir karar. Bu yıl 5. yılımıza gireceğiz. O kadar çok yaşanmışlık var ki.. Off off.. Aklımda kuruyorum, ayrılsam o bir süre sonra başkasını sevse ben ne yaparım ne hissederim ? Başkasıyla öpüşecek başkasıyla yatağa girecek :/ Of be of

• Ayrılman gerek kendi hayatını mahvedersin onu düşüneceğim diye

0|1
    0|0
    • Neyin doğru olduğunu bilmiyorum ne yazık ki. Her şey tamam bile olsa 3 sene daha onu bekleteceğim öylece.. Ben olmasam evlenmiş bile olacaktı belki. Arkadaşları evleniyor çünkü yavaş yavaş. Kız 25 yaşında çünkü.. Ama aramızdaki cinsel ilişki, ikimiz de birbirimizin ilk ilişkisi sayılırız. Ve sorun şu ki ben kıza çok güveniyorum.. Ailem kadar.. 1 kere bile fransada ne yapıyor diye düşünmedim.. Bu kadar güvenebileceğim başka kız bulmak.. bilmiyorum..

• Kız çirkin bir kız değil ama. Hoş ve tatlı bir kız aslında. Güzel değil ok.. Ama işkencelik de bir durum yok. Abartmaya gerek yok :)

• İyi mutluluklar

• zamanla gecer, bundan eminim

0|0
    0|0
    • Sanırım ayrılmaktan vazgeçicem :/ Aklımda kuruyorum şimdiden başkasını sevecek bir gün, onla evlenecek... :/ Olamaz ya.. o benim eşim gibiydi :(

• $u dunyada bizi askin mahvetigi kadar hicbirsey, hahvettmedi

• Off offf

• of çok kötü bişey ya hem senin açından hem onun nebiliyim bir akıl vermek isterdim ama..

0|0
    0|0
    • Haftalardır aklımda kuruyorum. Ayrıldım diyelim şimdi, zaten görüşmüyoruz o yüzden başta hissetmem ayrılığı ama ya sonra ? Şimdi okulda falan başka güzel kızları görüp kız arkadaşımla karşılaştırıyorum aklımda neden benim kız arkadaşımın ayakları böyle değil, neden kız arkadaşımın fiziği böyle değil.. Bu duruma kadar geldim...

Ama kız arkadaşımdan da vazgeçemiyorum çünkü az da görüşmüş olsak bu 5 yıl içinde, görüştüğümüz 15 günler içinde iç içeydik. Cinsel ilişki zatn var..

• Belki fotojenik değildir.

0|1
    0|0
    • Doğru fotojenik değil. Yine de resimleri görünce yazınki durumlar da aklıma geldi. Onun yanındayken de onu güzel bulmamaya başladım. Zaten görüşemiyorum.

Aslında şimdi görüşebilsem belki aramız tekrar iyi olur ama yok :( En erken temmuz belki.. 15 gün kalır yine gider 1 yıl tekrar bekle..

• Uzak ilişki çok sündürür. Bırak o da hayatını yaşasın, sen de kendine uygun birini bul.

Erkekler Ne Diyor 1

• haci ne bicim is bu

0|0
    0|0
    • Çok zor abicim. Siz siz olun uzaktan ilişkiye başlamayın lütfen.

Yükleniyor...