Erkekler adetli kizlardan igreniyormu?

Evet soru bu erkeklere geldi

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben anlamiyorum bu durumu cok sacma. Adetliyken bir erkegin bir kizdan igrenmesi ya da masturbasyon yapiyor diye veya gece ruyalaniyor diye bir kizin bir erkekten igrenmesi o kadar sacma ki. Yok killi diye igreniyorlar. Bakimli sekilli killi olduktan sonra temiz olduktan sonra ne gibi sorun olur. Doganin kanunu geregi bunlar. Cok da guzel seyler. Asil bunlar olmazsa anormallik olur.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 52

• O dönemde mümkünatı varsa uzak durmak isterim. Yapısal olarak hassaslaştığınızı biliyorum ama bazı tavırlar sanki ben mutsuzum çünkü mutsuz olmak istiyorum tarzında olduğundan kaynaklı iğrenmemek elde değil.

1|2
    0|0
  • yok =D bir kızın en çok ilgiye ihtiyacı olduğu zaman bence

4|0
    0|0
  • Bu rahatsızlıkları çok doğal, doğal olmayan adetliyken ilişkiye girmesi...
    Bilerek yaparsa, tokadımı yer!

2|0
    0|0
  • Adetten değil, adet tribinden nefret ederim. Hatta bazıları o kadar bokunu çıkarır ki şu olayın kafa göz girişmek isterim o nazlıcanlara. Kadınlara kamu spotu: Her ay hesaplıyosunuz şu durumu, hislerinizi de kuvvetli, olmadan bir gün öncesinden başlayın ağrı kesici kullanmaya, ne siz acı çekin ne de bize acı çektirin...

1|0
    0|0
  • Hayır bunu takmıyorum bile Allah vergisi sonuçta erkeklerde evde kedi gibi tüy dökerek geziyolar hemde 4 mevsim

2|0
    0|0
  • Bir insanın elinde olmayan bir şeyden nasıl iğrenebilirim ki? ayrıca kızların en hassas olduğu dönemmiş ben her zaman sevgiyle yaklaşıyorum o döneminde

3|0
    0|0
  • Adetliyken cinsel manada yaklaşmam tabii. Aksi durumda soğurum kızdan. Ama bu kötü birşey değil. kadin fizyolojisi hepsi bu. Günlük hayatta anlayışla karşılaşmamız hatta yardımcı olmamız gerekiyor. sonuçta geçicide olsa hasta, işin diğer boyutuyla daha hassas ve duygusal bir zaman dilimi onun için.

1|0
    0|0
  • adetli kızlardan hoşlanıyorum niye iğrenerim adetliylen çok ateşli oluyorlar ve duygularını özgürce söylüyorlar

2|0
    0|0
  • İğrenmiyorum da, ne bileyim. Sürekli kan mı akar durur bir kadından ya fabrika hatası var kadınlarda.

1|0
    0|0
  • At ötede adetlensin

1|0
    0|0
  • Gormezsem hayir

1|0
    0|0
  • biraz kel alaka dimi? iğrenmek için bir sebep göremiyorum?

1|0
    0|0
  • Ben ıgrenmem

1|0
    0|0
  • iğrenilecek bir durum yok, kızların yaşamının bir parçası bu ki adetliyken ilişkiye girdiğimde oldu...

1|0
    0|0
  • Niye ruh hastası mıyız? Doğal birşey bu.

1|0
    0|0
  • İğrenmem çünkü doğal bir

1|0
    0|0
  • Kıza göre değişir

1|0
    0|0
  • bu sıcaklarda sıkıntılı isler

1|0
    0|0
  • adetli kız görmedim ama feci koku yayıyorlar

1|1
    0|0
  • adetsiz kız mı var :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 4

• gay olsunlar o zaman Allah Allah daha doğal bir şey yok bundan başka

2|1
    0|0
  • Bence igrenmiyodur benim erkek arkadaşım igrenmez ama iliskiyede girmeyiz

1|1
    0|0
  • gözlerine sokmasak igrenmezler..

1|0
    0|0
  • Nerden haberleri olacakta tiksinicekler?

1|1
    0|0
Yükleniyor...