Abartıya kaçacak biraz ama kafamı çok kurcalıyor.. Bakar mısınız ?

Sadece yaşayanlar varsa fikirlerini almak istiyorum,rahatlamaya ihtiyacım var. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ben sırt üstü yatmış bir vaziyette o ise dik bir şekilde kucağıma oturuyordu. Penisimin ucu sevgilimin anal tarafındaydı o şekilde boşaldım. (Sevgilim bakire) Bir hamilelik söz konusu olur mu bu durumda ? Sevgilimin vücudu dik bir şekilde olduğu için spermlerin vajinadan içeri girmesine de pek olanak vermiyorum ama yine de korkuyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Spermler, yapısal olarak havayla ve suyla temas ettikleri anda ölmektedirler. Yani partnerinin hamile kalabilmesi için bahsettiğin koşullar oldukça zor bir durum teşkil eder. Ancak bu yüzde yüz bu şekilde olacaktır diye bir kaide yok. En sağlıklısı, eczaneden alınacak bir hamilelik testi ile kontrol edebilirsin. Eğer bu durumun üzerinden 72 saatten az bir zaman geçtiyse, her ihtimale karşı ertesi gün haplarından (eczaneye uygun olan ilacı danışarak tabi ki) kullanmanızı öneririm. Benim tahminim hamilelik tehlikesi olmayabilir, ancak yine de kesin anlamak için bahsettiğim yöntemleri bir an önce uygulamanızı tavsiye ederim...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• spermler hareketli canlılardır kız arkadaşın bakire bile olsa o bölgede zar olması spermin giremeyeceği anlamına gelmez çünkü regl dönemlerinde kanın çıkması için boşlukların olduğu geçirgen bi yapıya sahip. girmiş olabilir en iyi kesin sonuç için kan testi yaptırın eczanelerde satılan gebelik testi her zaman doğru sonucu göstermez ama hamile kaldıysa ve o bebeği aldıracaksanız zaten kızlığı bozulur

1|0
    0|0
  • bakire olması birşey değiştirmiyor malesef eger hamile kalırsa zaten bozulur.bakireliği.bence doktoro git hemn

1|0
    1|0
  • korkuların yersiz

0|0
    0|0
    • Sizin bir açıklamanız var mı peki ? ''Şu şu olaydan dolayı olmaz'' gibi..

• Millet içindeyken deniyor da başarılı sonuçlar çıkmıyor ben bu şekilde yaptım da mı olacak ? Diye soruyorum kendime ama yine de düşünmeden duramıyorum. Teşekkürler :)

• Bak sana madde madde açıklamış işte kız.Hiç bir şey olmaz için rahat olsun imkansız hatta..

• vajinasının üzerinde ise penisin içeri gitmiş olabilir ve bakire olması bir şey değiştirmez, hamilelik durumu olabilir.

1|0
    0|0
  • muhtemelen hayır ama terddüt ediyorsan ilaçlar var.

0|0
    0|0
  • bişi olmamıştır

0|0
    0|0
  • Büyük bir ihtimal hayır da.. Prezarvatif icat edildi biliyor musun ?

1|0
    1|0
    • Ben poşet geçirmiştim de yarıda açıldı. Ya sabır...

• çorap dene o zaman. Peki ertesi gün hapı nedir biliyor musun? Ya sabır diyorsun da evlenmeden ilişkiye girmek caiz değil bunu biliyor musun? Bekaretin durması da o kızın bakire oldugunu göstermiyor ya sabırrrr:D

Erkekler Ne Diyor 6

• Partnerin fiziksel olarak değilde mantıksal olarak bakire olduğunu düşünüyor mu ?

0|0
    0|0
  • Sevgilin hamile değil için rahat olsun.

0|0
    0|0
  • Dik pozisyonda boşaldığın sipermin onca yolu alıp yumurta ile döllenmesi mümkün değil...

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • hiçbişey olmaz dostum meraketme. imkansız hamile kalması.

0|0
    0|0
  • için rahat olsun sorun yok...

0|0
    0|0
    • Sağolun. Neyi düşünerek sorun olmadığı kanısına vardınız öğrenebilir miyim ?

• birincisi sperm vajinal bölgece o konumda basit bir şekilde giremez .. ikincisi ben senin o dediğini çok yapmıştırım üstelik ben direk vajinal bölgeye boşaldım sen analdan bahsediyosun birde onun için diyorum için rahat olsun baba olmuyosun.. :)

• Penis vajinayı aralamış bir şekilde sürtünüyor ucu da anala tekabül ediyor, o şekilde anal yani :)

Yükleniyor...