Kapat

Uzun bir aradan sonra seks yapacaksınız, ön sevişme olmalı mı? Olmamalı mı?

Hangisi daha heyecanlı ve güzel olur. Iki taraf da birbirini seviyor. 6 aylık bir aradan sonra nasıl başlamalı? Bu arada mesleği asker.

0|0
8|46

En İyi Erkek Görüşü

• sizi anlamakta zorlanıyorum. siz çocuk mu yapmak istiyor yoksa mutlu mu olmak istiyorsunuz.

cinsel ilişkinin mutlak olması gereken nedeni çocuk yapmaktır.

ama adı üzerinde seven insanlar sevişir. cinsel mutluluğu veren sevişmektir. seven insan zevk alacapı sürenin uzun olmasını doyasıya sevmek ister. hemen noşalmak gerekiyorsa oturun mast yapın sevgiliye gerek yok. siz ne yapmak istiyorsunuz önce ona karar verin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pardon da seks yapmanin meslegi mi varmis?

0|3
    0|0
    • Görüşme durumu hiç olmuyor görüntülü vs. İnsan daha çok özlüyor böyle bir durumda. Niye bu celal bu öfke?

• 6 aydır bekliyorum ben daha 2 ay var gelmesine. Düzenli bir seks hayatımız vardı buradayken. Su an da sesini bile duyamıyorum. 2 ay bekleyerek anlayamazsin kusura bakma da. Her gün beraber olduğum adam su an lanet olası bir yerde. Askerdeyken her şey farklı oluyor. Biliyorsundur zaten 2 ay beklemissin. Bilmem anlatabildim mi? :-) Teşekkürler görüşün için.

• Pardon 2 ay yazmışım. 2 yil diyecektim duzeltiyorum. Duzenli seks hayatin varsa bu iyifir. Madem cok özledin madem hasretsin illa on sevisme sart. 2 ay olsaydi agzimi acamazdim. tekrardan kusura bakma

Erkekler Ne Diyor 45

• Doya doya olmalı..

0|0
    0|0
  • Ön sevişme her zaman olmalı.

0|0
    0|0
  • Askerse ön sevişme istesen bile olması zor :D ikinci veya üçüncüde olabilir..

0|0
    0|0
  • On sevisme olmadan bicak saplar gibi penis saplarsa canin yanar o isten zevk almazsin hayallerin suya duser

0|0
    0|0
  • Olmasa olam sebismw

0|0
    0|0
  • Uzun ön sevişme hayallerini ikinci postaya bırak boşuna hayal de kurma ilk seks ateşli ve sert olacak kısa bir sevişmeden sonra :)

0|0
    0|0
  • önce hızlı bir gel git ile pası atın. sonra sevişmeyi uzun tutun ki ikincide beraber boşalabilesiniz.

0|0
    0|0
  • On sevisme her zamannolmali. kivama gelmelisiniz. hele ilkkez yapiyirsan senin rahatlaman ve gevsemen icin ozellikle lazim. yapabiliyoraaniz oralida deneyin

0|0
    0|0
  • On sevisme sart

0|0
    0|0
  • Bilmem başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • Önce oral oral olmadan yapmam o kadar net.

0|0
    0|0
  • ön sevişmesiz seks olmaz sevişme olmadan seks olmaz bence

0|0
    0|0
  • Ön sevişme her zaman olmalı

0|0
    0|0
  • tabiki olmalı

0|0
    0|0
  • @justicee olan kişiye mesaj atar msiin bende ki engeli kaldırsın

0|0
    0|0
  • Ön sevişme olmalı tabiki..

0|0
    0|0
  • ilki biraz kısa olabilir. hızlı bir giriş heyecan katar

0|0
    0|0
  • her seks yapılmadan önce önsevişme olmalı

0|0
    0|0
  • İlk postada fazla bir on sevisme bekleme sonraki postalarda olmali evet

0|0
    0|0
  • Seksi zevkli kılan sevişmedir. O hep olmalı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabi olmalı on sevişme olmadan olurmu

0|1
    0|0
  • Her zaman olmalı ama sen neden böyle bir soru sordun? Olmaması için bir neden mi var?

0|2
    0|0
  • Adam asker ve 6 aydir olmamis sen kendine dikkat et sert olurlar 😂😂 on sevisme olmali tabi

0|2
    0|0
  • On sevisme olmadan olmazki on sevisme zaten heyecan arttiran baslangictir ve uzun sure tutulmalidir ☺

0|0
    0|0
  • Tabi ki olmalı

0|0
    0|0
  • On sevisme olmalı bence

0|1
    0|0
  • ön sevişmeyi neden istemiyorsun hızlı mı olsun illa ki :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...