Regl anılarınız var mı?

İlk nerede nasıl regl oldunuz?

1|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ay kiz varya geçen sirketteydim beyaz pantolon giymisim. Regl misin meğer orkid sizdirmis hep kan oldu eve nasip gidecem nasip gidecem agladim falan. Hala sirketteyim eve gidemedim

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben 14 yaşında oldum cok korkmuştum hemen babama gidip bunu söyledim. Ağzımın ortasına vurdu. Erkek adam regl olmazmış o gün anladım.

2|2
    0|0
  • Çok kötü bir şey ya, işiniz gerçekten çok zor. Bir kaç sene önce mağazama gelen yabancı bir müşterim beyaz pantolon giymişti farkında değildi galiba ama ben uyarınca kız bir kızardı utancından, yardım istedi benden. Gidip pet aldım ve yeni pantolon aldım. Mağazada üstünü değiştirmek zorunda kalmıştı😊 trajikomik

0|0
    0|0
  • Ne anısı ne anısı 😄 Haa bı bu eksıktı

0|1
    0|0
  • Erkek adam regl olmazmış yaw :)

0|0
    0|0
  • Sen nerede nasil oldun

0|0
    0|0
  • Otobüste olmuştum koltuk kırmızıydı

0|1
    0|0
  • olmazmı :) okulda :P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kalçam kırılmıştı ve boy alçısındaydım. Her hafta doktora gidiyorduk. En son alçı çıkarıldı tuvalete gittiğimde regl olduğumu gördüm ilk defa. Hayır düşünemiyorum o alçı içerisinde iken olsaydım ne olurdu :(

0|2
    0|0
  • Lavaboya gittiğimde farkettim hemen anneme söyledim (sırıtarak) tabi bir heyecan mutluluk (nedenini hala bilmiyorum ). Annem "hıı iyi hayırlı olsun" tarzında bişey dedi, tam olarak hatırlamıyorum da böyle bişeydi sanırım. Pek bişey olmadı yani. Bu da böyle bir animdir. :-D

0|0
    0|0
  • Olmaz mııı? Okulda ağrıdan ağladığımı yolda kendimi zor tuttuğumu hatırlıyorum. O günler aklımdan asla çıkmaz çocuk doğururken susmaya çalışmak gibi bir şeydi.

0|1
    0|0
  • Evde oldum

0|0
    0|0
  • sıradan hikaye

0|0
    0|0
  • Evdeydim regl süresince utancımdan hiç yataktan kalkmadım

0|0
    0|0
  • 14 yaşımda kışın arkadaşlarmla tepsinin ortasına oturup arka arkaya kayarken :)

0|2
    0|0
Yükleniyor...