Evli bir kadından karşılık görüyorum. Ya tek taraflı değilse?

Evli bir bayandan karşılık görüp de ona uzak kalmak mı? Yoksa hiçbirşey düşünmeden fütursuzca yaşamak mı? Ciddi ikilemdeyim ..

Güncellemeler:
tamam kızlar şu ana kadar zaten uzak duruyordum ama şeytanda dürtmeye başlamıştı, cevaplardan sonra vazgeçtim uzak durmaya devam...
cevaplar için teşekkürederim aklın yolu birmiş :)

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• uzak durrrrrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kadın evli ve kocasından beklediği ilgiyi bulamıyor.. kendini iyi hissettirecek duyguların peşinde olmalı ..bu uzak flört veya cinsellik de olabilir..birbirinize iyi hissettirecek kurları yapmaktan kimseye zarar gelmez ..jeyecanlı da olabilir ..ama ciddi birlikteliklerden uzak olmak lazım..kimse yuvasını yıkmak istemez ..siz bile!

0|0
    0|0
  • uzak durmalısın...

0|1
    0|0
  • Uzak dur.

0|0
    0|0
  • bi yuvanın üstüne ikinci yuva kurulmaz uzak dur...

0|1
    0|0
  • ya sonu senın için hayırlı olmaz eminim ki

0|0
    0|0
  • uzak durup en güzelini yapmışsın...

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim ,)

0|0
    0|0
  • Evliyse tabi ki UZAK DUR.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum bu işler ters işler. Dikkatli olmak ve yenilmemek gerekli. Uzak durmakta ve bu sevdadan vazgeçmekte fayda olduğu kanaatindeyim ben...

0|0
    0|0
    • adaş bende aynı kanaatteyimde dedimya bazen şeytan çok ikna edici olabiliyor ama sorun yok,şuana kadar zaten uzaktım,bundan sonrada devam.teşekkürederim.

• Bir Kadın Başka Arayışlar içindeyse bilgi bu mutsuzluk ve ilgisizlikdendir biraz ilgi ve şevkat kadını cezbedebilir buda onu hata yapmasına neden olur güzel bir sohbet ve zaman gecirmenin kimseye zararı yoktur fakat bunları yaparken cok iyi düşünmelisiniz sonuçta bunun sizi 1 süre sonra zarar verebileceğini unutmamalısınız... Anı yaşamak güzeldir fakat herşeyinde 1 derecesi vardır ... 2.ci derece sizin için tehlikeli olabilir günümüzde Türkiyede namus kavramı onemlidir siz ve o kişiye muhtemel birden fazla zarar verebilir ondan dolayı mantıklı hareket ederek bu işi cözebiliceğinize inanıyorum...

0|0
    0|0
  • evliyse uzak dur :)

0|0
    0|0
  • yuva yıkanın yuvası olmaz diye bi söz var oraya doğru gidiyomuş sizin durum. evli bir bayan bence karşısındaki erkeğe sadık değilse size karşı hiç sadık olmaz. en güzelini yapmışsınız uzak durarak

0|0
    0|0
  • Soğutabilirsen kendinden soğut oda uzaklaşır sende sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...