Bu kizlik zari nasil oluyor bn onceden oranin tamamen kapali oldugnu dusunuyodum ama oyle gorunmuyo?

Bakir oldugunu soyleyen 5 kizin vajinasina baktim hic biri kapali dgldi delik acikti ve kenarlarinda tirtiklar vardi parca parca tarif edebilcek var mı

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zar vajina agzinin 2 ila 8 cm icinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakir olduğunu soyleyen 5kiz sana vajinasini mi açtı vay be ulkenin gidişatına bak

0|0
    0|0
    • Senin buna yorum yapman kadar normal bir durum ulkenin gidisatina bak diyosun sende cinsel icerikli yerlerde geziyosun

• Kızlık zarının tamamen kapalı olduğunu sanan cahil vajinal muayene yapmaya kalkıyor helal valla ne diyeyim.

0|0
    0|0
    • Sn herseyi ananin karninda ogrendin galiba bayan cok bilmis

• 24 yaşına gelmişsin hala adet kanının nasıl akacağına dair bir düşüncende mi olmadı vajina zarla tamamen kapalı ise..

• Tamamen kapali derkn bir duvar gbi değil benim anlamadigim tamamen acik olmasi ben en azindan belirli bir kisim aciktir diye dusunuyordum

• 1. Onu sen anlayamazsın bunun icin nereye bakacagini bilen uzman gerekli. 2. Zaten orada delik olmasi gerek tamamen kapalı olsa adet kanı nereden cıkıcaktı? Bazı kadinlarda yırtılmayacak kadar genis olur üstelik gereksiz kocaları da bu kız beni kandırdı diye gezer. Cok cahilsiniz abi ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...