Vajinal Gaz Sorunsalı?

Bu neden oluyor bilen var mi? Ve ilerde beni olumsuz etkiler mi? Bakireyim ve sıklıkla yasiyorum bu durumu

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire de olsa bir kadın vajinası bir tarafı açık ama elastiki bir tüp gibidir. Bu tüpün ağız kısmı , daha çok çömelme gerektiren hareketlerde açılabilir ve kanala bir miktar hava çekebilir. Bu bir kaç kere olduğunda sonunda başka bir hareket o gazın atılmasına sebep olur.

Farkında olsun ya da olmasın her kadında az ya da çok bu konu olur, hava zarüstünde normalde adetin atımı için varolan açıklardan girer ve rahim katlandığı için hapsolur.

Bekarken bu durum rahatsız edici olmasa da evliyken ya da biri ile birleşme anında dışardan gelecek basınç da bu havanın dışarı sesli atımına sebep olabilir. Ancak alet kullanım hatası yüzünden erkegin o havanın dolmasına da sebep olduğu da ayrı bir konudur. Yani bu bir kusur değil , dahası kadına ait bir kusur da değil

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anlamadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Blow Off Sağlam Demekki.. Normaldir Gaz Kesildiğinde Vajinana Turbodan Giren Basınçlı Havayı Dışarı Püskürtüyorsun.

6|1
    0|0
  • vajinal gaz olmaz. gaz dediğiniz an şu anlaşılır vajina kendisi üretiyor.

böyle bir şey yok. oturup kalkarken vajina içerisine hava girer. bazı hareketler anında da bu dışa çıkar. osurma gibi sesli olur. bu içeride üretilen gaz değil dıştan giren havanın çıkışıdır

1|0
    0|0
  • İlişki sırasında normal ama bakire de olmasını ilk kez duydum. ıslaklıkla alakalı ama.

1|0
    0|0
  • Olur oyle

1|0
    0|0
  • eşimle ilişki sırasında oluyor , daha önceki ilişkilerimd ede oluyor ama " ilişki sırasında ".. sen gibi olan görmedim duymadım

0|0
    0|0
  • Bu bahsettiğin genelde seks esnasında aşırı ıslanan ve içine hava kaçan kadınlarda olur. Sen bakiresin ve başına bu tür bir olayın geliyor olması garip.

0|0
    0|0
  • Benim bildigim bakirelik gitsede ayni kaldigi

1|0
    0|0
  • ilişki sırasında görmüştümde oda hava sıkışmasından dolayı ama bakire birisinde bilmiyorum neden değişik biraz :)

0|0
    0|0
  • Evlenince bir süre sonra geçer

0|0
    0|0
  • Vallaha hastaneye git derim.. Burda yanlış bilgi aktararak hatalı yönlendirmeyelim seni..

0|0
    0|0
  • Conta gevsemistir iyice bir hadi ordan bence

0|0
    0|0
  • Benim kızda da var utanıyor

0|0
    0|0
  • nsıl yaşıyon mast yaparkenmı
    normalde kadının domaldıgında vajınaya sert gırış cıkışta gaz cıkar

0|0
    0|0
  • bakireyken nasıl anlaşılıo

0|0
    0|0
  • sert ve ani pompadan sakınınız

0|0
    0|0
  • okadar pompalatma arada dinlendir kukunu sonra zart zart atıyosunuz

0|0
    0|0
  • nasıl oluyor ? :/

0|0
    0|0
    • Zırt pitt ses iste :)))
      Osurur gibi
      Ama osuruk degil kokmaz o
      Havadır

• :)))
      Gecenin ucu seni uyandırır uyku tutmadı kalk der
      Ama rahat durmaz :)))

• @Pearttt kaşınırsa kaşırım napiyim abi :D

• Normal şeyler o evlenince sadece bazı pozisyonda çıkar

0|0
    0|0
  • Kocan seni çatır şutur şaaparlen fena sesler çıkabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o nasıl oluyor ya

1|0
    0|0
  • Ay bı kere ılıskı sırasında basıma gelmıstı cok utanmıstım rezıllıktı resmen bı dahada gelmedı

0|1
    0|0
  • bendede oluyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...