Sürekli Boy abtestim bozuluyor napmalıyım?

Sorunum şu arkadaşlar yani üretim fazlası mı neden oluyor anlamıyorum örneğin büyük tuvalete girdiğimde bile boşalıyorum bir ereksiyon durumu olmuyor sadece sıvı geliyor zevk suyu olmadığına eminim net olarak beyaz
Oruç tutmamı engelliyor ne yapmalıyım? birazda azgınım yani günlük 3 kere boşalsam tık demem genelde sevgililerim bu konuda mutlu olduysa da sorun haline getirenlerde oldu sürekli seviş seviş başka bişey bilmez misin sen diyenler falan aklın fikrin orda diyenler

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• şehven olmadığı sürece gusul almana gerek yok dalgalı ve kasılarak çıkıcak diğeri büyük abdestte pelvis kasıldığı için çıkıyor gusule gerek yok

0|0
    0|0
    • Kesin bilgi mi yani din konusunda süperim diyemem ama bunu soracak biri bulamadım hani din anlamında iyi olan sorun yaşıyordum

• rica ederim olmaz olurmu oluyor çoğu farkında bile değil büyük abdestte idrarla birlikte çıkıyor kimse farketmiyor erkekte şehven gelen meni hariç gusule ihtiyaç yok vedi ve mezi yani bunlar sağlıklı her erkekten gelir ve sadece abdesti bozar gusülü bozmaz ama erkek ve kadın sünnet yeri kadar birleşme yaşarsa iki tarafada gusül lazım gelir meni gelmese dahi aklında olsun

• Teşekkür ederim cevaplarınız ve ilginiz için

Kızlar Ne Diyor 2

• takmamaya çalış.. klodunu değiş bolca bide pedler var kızların kullandığı günlük bide üroloğa görün

0|0
    0|0
    • Temizliğime dikkat ediyorum zaten :D ped biraz abzurt kaçar

• Haklılar 🙄 Eğer ciddi boyutta rahatsız ediyorsa doktora gidebilirsin.

0|1
    0|0
    • Haklılar mı :D

• Ben yazındaki 'sürekli' sözcüğünden yola çıkarak öyle dedim. Yoksa sık sık yapmanda rahatsız edecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

• işte bana göre sürekli değil :D ona göre sürekli mesala bir kere seviştik diyelim ee hemen ardından kısa bir sevişme sonra 2. yapıyorum oda uzun sürüyor kısa bir kahve molası sonra birkere daha haliyle sürekli diyor ama tadıda başka türlü çıkmıyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum ben de bir aydır mast yapmıyorum durumunu anlıyabiliyorum günlük olarak duş almaya çalış. cinsel şeylerle fazla ilgilenme oruclu iken. Hatta mümkünse ks ye girme:)

0|0
    0|0
    • Sorun şu yapsam bile aynı ya büyük tuvalete girdiğimde illa boşalmış oluyorum o sıvı geliyor yani ya oruç esnasında wc girmiycem valla sıkıntılı durum hergün duş almakta eziye yani saçı falanda yıpratır zaman kaybı hiç iş güç olmuyacakta bunla uğraşcan

• sıkıntılı biri varsa oda benim :D bu durumda

• Tahminim vedidir

0|0
    0|0
    • O ne

• Belirgin olarak gelince beyaz renkte birde kimseden duymadım falan o yüzden acaba dedim gün içinde ereksiyon olduğu için o ara birikip büyük tuvalette girdiğimde mi geliyor diye sorun yaşıyordum teşekkür ederim tekrardan

• Onu banada oluyor. Her ogleyle tuvalete gitsem mezi ile beraber kucuk beyazda var. Bastan bende hep gusul aliyordum artik o vesveseye kapilmiyorum artik.

Yükleniyor...