En iyi prezervatif markası ve türü hangisi?

Daha önce prezervatif kullanmadım yarın alıp denemek istiyorum. En iyisi en güvenilir olanı hangisi?Bir de çeşitleri varmış uzatmalı, geciktirici, tırtıklı, kokulu, vs. Tavsiye edebilecekleriniz var mı? Alırken utanmayın, sağlık için unutmayın :)

0|0
13131

En İyi Kız Görüşü

• okey rötar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Okey tabi bu bizim ülkemiz için geçerli özellikle hassas ciltli biri iseniz tek çareniz okey

0|0
    0|0
    • okeyin hangi türü ama

• Şimdi herkes zero der ama partnerinle uyumuna göre değişir ki sürekli aynı prezervatif kullanılmaz

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• keşke acik sorsaydinda abazalr mesaj kutuna cökseydi 😂😂

3|4
    0|0
  • Canım kadın doğum hapı kullan içine boşalsada bişey olmuyor

2|2
    0|1
    • evet ya da spral taktır veya fıtıl varmış
      et ete demese amın sıcaklıgını hıssetmese sarılıp ıcıne ıcıne boşalmasa tadı yok mast yapsın daha ıyı

• Hem senin istegin hemde kocanın isteği olur

• durex fetherlite ultima ve durex elite ama yinede en iyisi prezervatifsiz :)

0|2
    0|1
  • Durex Elite

0|1
    0|0
  • bence her çeşidinden al evde dene. Söylenene bakma.

0|0
    0|0
  • Tirtikli

1|2
    0|1
    • Ben tırtıklı yani okey ritm kullanıyorum. Son aldığım 10'lu kutudan 3 tane kaldı ama cinsel ilişkiden sonra yanmış lastik gibi kokuyor

• Deneyerek kendine Gore bul. dureks ve fex bence en güzeli

0|1
    0|0
  • Klasik

0|0
    0|1
    • klasik hangisi ya okey klasik mi iyi mi ki o

• Okey iyidir bir sorun çıkmadı bizde şu ana kadar

• okey

0|0
    0|0
  • durex tırtıklı kullanıyoruz kırmızı bi pakette, çok memnunuz ikimizde çift taraflı zevk olanları da tavsiye ederim mükemmel ötesi;)

0|0
    0|0
  • 2|1
    0|1
    • eet guzel bı korunma yontemı :D

• kaynak makınası ıle operasyon yapardım ona :))

• @königin hiç endişelenme bu dürtüye asla karşı gelemezsin. istersen vajinana 5 tane kilit tak. hiç işe yaramaz. seks denen dürtü beyinden gelir. aslında canlıların seks yapma ihtiyaçları yok. beyin durmadan bir erkeğe şu kadını döle sinyaleri gönderir. penisi de o sinyalere uyar ve kadını dölemek için kur gösterilerine girer. tabi bu duygunun daha bir eseri yok yeryüzünde. öyle bir mutluluk ve zevki aynı anda hiçbirşeyden alınamaz gibi.

• bazı prezervatıfler o kadar dandik oluyor ki. geçenlerde prezervatifin biri markasını hatırlamıyorum da. oraya kaçmış ve iki saat çıkarmaya çalıştık=s

1|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 130

• Sen bu kafayla evlenme, erkegi uzup de hayal kirikligi yapma. Sizin gibi kadinlar bitmiyor arkadas, ayrik otu gibisiniz.

4|0
    0|0
  • 2016'da olacak şey için daha şimdiden mi plan yapıyorsun? :/

5|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir :)) gecikticili var normal hı bide pipisi küçük olanlar içinde tırtılı var 😂😂 haha

0|0
    0|0
  • 2016'da Prezervatif Kullanma Zorunluluğu Tasarısı TBMM'den Geeçerek Yasalaşacak.

1|0
    0|0
  • Bayanın ertesi gün hapı kullanması taraftarıyım sevmem kullanmayı prezervatif

0|0
    1|0
    • sadece kendi zevkini düşünüyorsun demek.. çok bencilsin o haplar kadın vücuduna ne kadar zararlı haberin var mı ?

• Aynen bencilim ben :=

• Listede Fiesta'yı göremedim , hüzünlendim.

link

0|0
    0|0
    • en fazla 5 şık koyabildim :)

• Fiesta mı igrencsin :( Kokuyo lan bazıları hiç kaliteli değil.

• Prezervatifsizlik

2|0
    0|0
  • Durex ve okeyde de zero modeli var. Çok ince.

0|0
    0|0
    • ultra hissetten daha mı iyi bide tenn diye bişey çıkmış en incesi zero mu

• hmm zirveyi merak ediyorum bide sıcak temas rötarla sımsıkı falan denedik onlar iyi değil

• dediklerimi dene yok gibi onlar diğer yazdıkların kalın.

• durex ismi güzel kullandigimdan değil. d. d

0|0
    0|0
  • Cok sacma. En özel gunde boyle birseyde israr etme sogutursun kendinden. Ilk iliskide degil ama sonrakilerde yap.

1|0
    0|0
  • Çeşit çok. Önemli olan kaliteli bir marka olması.

0|0
    0|0
  • ne açıdan? his açısından mı yoksa risk açısından mı?

0|0
    0|0
  • Gerek yok illakide lazımsa alırım en iyisini

1|0
    0|0
  • Durex iyidir.

0|1
    0|0
  • en ucuzun bımde
    kalıte olark durex
    2. ıncı kalıte okey
    cesıt cesıt bunlar karma kutusu var onu al dene hangısı hosunuza gıderse ona takılırsınız
    ama benım tavsıyem durex hıssetı al çok guzel ıyı hıssedersın et ete gıbı bırsey :)

not:yeterlı olmustur umarım
    ama erkegın kabul etmıyecek bende et etcıyım de ondan bılıyorum
    tek ıkna etme sebebın su unutma

aşkım benı mıkerken bosaldıgını ıstıyorum hıssetmek ıstıyorum içime fıskırrtmanı ıstıyorum de ancak bu sekılde kabul eder :) :) :)

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar demediklkerim den yorumlar yazayım siz seçin içinden
    marka olarak okey derim

gercek ten hissine en yakını latex içermeyen okey ten
    uzun süre içimde olsun dersen okey rotar tavsiye derim
    değiiik fantazi için okey ritim iyidir

0|0
    0|0
  • İcine bosalmasin oldu bitti cok zor bisi olmamali kendini kontrol etmek. İllede bosalcaksa prezervatif kullanin ilaca ne gerek var. ya da regl donemi bittikten hemen sonra iliskiye girin cocuk olma riski cok dusuk ama yine var bunuda unutmayin. Prezervatife gelince okey ya da durex oneririm. Durex biraz fazla kayganlastiricisi var. Ultra ince al madem esin et ete deyecek diyor en yakini o.

0|0
    0|0
  • durex tırtırlı yani arouser veya pleasuremax tek geçerim, partnerin resmen hissedecektir, tırtıklı yüzey genelde çok hoşlarına gider..

0|0
    0|0
  • Corap penti

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    110
Yükleniyor...