Kızlık zarı bu mudur?

Aynadan vajina dudaklarımı ayırdığımda vajinamın içinde ufacık dil gibi bir şey görünüyor kızlık zarı bu mudur?

Güncellemeler:
Klitorisi kastedmiyorum vajina deliğimin içerisinde.

0|2
7|39

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır senı kandırmışlar o klitoris kızlık zarı en az 8 cm içerde ve zar şeklinde döl yatagının agzını kapamaktadır içinde 5 mlgram kan bulunmakta ve zar esnek deılse yırtılır ve bır daha da oluşmaz

0|0
    0|0
    • ben yastığa sürterek mast yapıyorum bir keresinde mast sonrası yastıktan kalkınca kan gördüm mast sırasında olmuştu ama sonrasında normal adet olmaya devam ettim sence bu sadece adet kanımıydı yoksa kızlık zarımda yırtılmışmıdır?

• Ben ağzınla konusuyorum adet oldum dıyorsun olmamıştır buyuk ihtimal penis veya parmak veya başka bir cisim sokmadınsa yırtılmamıştır

• kan rengi miktarına göre bellidir sanırım 3 noktadan birinde yırtılma olmuş. ayrıca 8cm derinlik olmaz öyle olsa 7-8 cm penisli 1.5milyon koca eşini hamile bırakamazdı.4-5 cm den daha derin olmaz. anatomi okumayan bilmez. internettende bbakabilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Tum meraklarini cevaolayayim bari.
    Kizlik zarini oyle aynadan goremezsin. Gorsen gorsen kizlik zari deligini gorebilirsin. O da vajinanin ic dudaklarinda bulunur. Alt kisminda. Kucuk bir deliktir yuvarlak. O kizlik zari deligi. Odeligin icinde de kizlik zari bulunur. goremezsin onu. Anca bir doktora gidersen o gorebilir. Fazla kurcalama bozarsin falan..
    Ayrica kizliginin bozulmasi icin icine bir sey sokman gerekir. Bozulursa zaten kan gelir. Ordan anlarsin.
    Yani cok bastirdim bir sey olur mu diye gereksizce kaygilanmayin. Ama mast. yaparken cok asagida inme. Ne olur ne olmaz simdi..

1|2
    0|0
    • ben yastığa sürterek mast yapıyorum bir keresinde mast sonrası yastıktan kalkınca kan gördüm mast sırasında olmuştu ama sonrasında normal adet olmaya devam ettim sence bu sadece adet kanımıydı yoksa kızlık zarımda yırtılmışmıdır? çok bastırmış olabilirim ama içine kesinlikle bişey sokmadım

• Korkmana gerek yok adet kanıdır. Icine bir sey sokmadikca bir sey olmaz.

Erkekler Ne Diyor 38

• ne gördün bilmiyoruz ki. nereyi gördün. zar dile falan benzemez.

0|0
    0|0
  • Odur

0|0
    0|0
  • aynen oyle orasına fazla dokuma ve dudakları fazla ayırma dudakları cıkarsa sarkarsa partnerın bu vajına cok kurcalanmıs der rahatsız olur

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bu konuda hiç birşey bilmiyorum

1|0
    0|0
  • O değil göremezsin

0|0
    0|0
  • Kızlik zarı bira daha içeride

0|0
    0|0
  • değil canım o değil

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Adı üstünde zar
    Beyaz zar
    Dil falan yok
    Dil ilerde

1|0
    0|0
  • hayır değil.

0|0
    0|0
  • dil gibi durmaz o

0|0
    0|0
  • Bir ergen daha

0|0
    0|0
  • Foto at bakiiim omu

0|0
    0|0
  • sok bakim

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Hayır o değil, o dudak

0|0
    0|0
  • Evet knk

0|0
    0|0
  • yok tatlım onu goremezsın
    o vjınanın rahım agzı

0|0
    0|0
  • 8 cm derinliği görmüş helal olsun😃

0|0
    0|0
  • aynayı bir çevirsene bakayım da öyle birşey diyeyim :)

0|0
    0|0
  • Hayir o deyil senin o gordugun vajina dili

0|0
    0|0
    • Zar orda perde gibi bizey olur ortasinda tek veya cift ya da uc dort delikli bir perde kisiye gor farklilik gosterir

• mmmm işte orası

0|0
    0|0
  • Bende onu dil stmsyi seviyim isyr

0|0
    0|0
  • Disardan gorunecek bisey degil okadar yuzeyde olmaz

0|0
    0|0
  • Yok o koruyuculardan biridir daha ilerisinde.

0|0
    0|0
  • Hıııı bunumu yapıyosun ayna karşısında ne kadanda sexy ne kadanda çekici 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Evet canım bakiresin 😘 Onun ordan gitmesini istermisin

0|0
    0|0
  • hayir o değil

0|0
    0|0
  • Aklını ve bacak aranı kullan

0|0
    0|0
  • Kizlik zari vajinanın içinde daduklari ayirnca görürsün aslında zar değil sadece o deliğin bir birine yapışık olması seks esnasinda deri yirtilir kan gelir buda deri yirtilir yani kizlik bozuldu olur aslında orda zar yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet

0|1
    0|0
  • Sesli güldüm ya :)))

0|2
    0|0
  • değildir

0|2
    0|0
  • ap*tal o değil

0|2
    0|0
  • Beyaz et gibi varya be o işte

0|2
    0|0
    • tenimle aynı renk ufak bir et parçası gibi o mudur?

• İyıce araladınmı dudaklaruı deliğin içinde kenarlarda beyaz o tenınle aynı degıl

• Bilmem bende de var bakireyim

0|3
    0|0
Yükleniyor...