Penisimin ölçüsü küçük diye asexuel olmayı düşünüyorum. Sizce doğru mu yapıyorum?

Hani, kadını tatmin edemeyip aşağılanmaktansa hiç yapmamayı düşünmeye başladım son zamanlarda. Sizce doğru mu tercihim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar boyu 11.5 santim. Çevre ölçüsü (kalınlık) ise 14 cm. Gördüğünüz gibi küçük yani.
Cevap verseydiniz.

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Aseksüel olunmaz doğulur

0|0
    0|0
    • Asexuellik seks aktivitelerinden uzak durmak (istek duymamak) değil mi? Ben de öyle olmayı düşünmeye başladım artık (istek duymama rağmen uzak duracağım. Farkım bu ) .

• Ben 8 cmden aşağısı anormal diye biliyorum sen çok takmışsın. Dünya penis ortalaması bile 9,3. Sen 11,5e bu konuda bilgisi olmayan kızlar bamya diyor diye beğenmiyorsun tuhaf.

• Ben de biliyorum düşüncemin normal olmadığını da çok çektim bundan.

En İyi Erkek Görüşü

• Katılmıyorum yanılıyorsun gayet yeterli ideal doğal takma kafana benimki yaklaşık iki katı gerçi inanan yok ama bence seninki daha ideal büyük olunca hiç bir avantajı yok hatta dezanavtajları daha fazla ereksiyon sürem çok uzuyor bazen iyi değil en azından ben öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim ben fazlasını istemem ki. Şansım olsaydı bir 4 santim daha uzun olmasını isterdim. Ama yok işte. Bir de alay filan ettiler benle iyice soğudum, öz güvenim gitti.

• Dostumi kalınlığı cidden mi öyle? Hani çevresine ölçü metresini (adını hatırlayamadım ) sarıp ölçtüm. Öyle 14 cm yani.

• Uzmanlar kalınlık daha önemli diyor ama penis boyuna göğüs ölçüsüne önem vermiyorum bence bunlar çok önemli şeyler değil kendi penisim küçük diye söylemiyorum söylediğim gibi büyük benim 21-24 cm arası ama uzmanlar ve kızlar kalınlığa önem veriyor 13 cm den büyükse 14 cm ise büyük boy prezervatif kullanılmalı diyenler var ideal dediğim gibi daha büyük kalın olursa prezervatfif kullanamazsın yarım ereksiyon olunca ancak büyük boy kısmen oluyor zorlayınca tam ereksiyonda en kalın yerleri 7.5 cm kalınlıkta inanan yok ama gerçek kalınlığında sınrı var 6 cm den kalın olmamalı bana göre

Kızlar Ne Diyor 6

• Önemli olan işlevi diyerek klişenin dibine vurayım.

0|0
    0|0
    • İşlevine tamamen güveniyorum. Hatta mükemmel bile diyebilirim. Ama kızlar bamyanın işlevi olsa ne olur filan deyip küçümsüyorlar.

• Denediler mi de yorum yapiyorlar.. gel bak bamya nasil mis diye söyle sende

• kesinlikle değil seni seven böyle sevsin saçmalama

0|0
    0|0
    • Çekincem tatmin edememe yönünde.

• Onların hepsi hikaye. Önemli olan işlevi dersen işlevi mükemmel diyebilirim ama '' Bamyanın işlevi olsa ne olur '' filan diyorlar.

• Yani sad story :( :( :( :'(

• ne kadar küçük o da önemli. Tabi sen bilirsin bence hepiniz aseksuel olun kurtulalım biz de

0|0
    0|0
  • büyütme amelyatları var.

0|0
    0|0
    • Kaç santimlik büyüme sağlanıyor? Riskleri neler? Ayrıca ben çok çok iyi kullanıyorum var olan küçüğünü. Ameliyattan sonra o konuda sıkıntı yaşar mıyım?

• Bence yanlış ya.

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun. Neden bu kadar takıyorsun ki?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kzlar begenmicek diye yapiyosan bunu sacmaliyosun gohsu kucuk diye erkek olan kz gordunmu hic , hem kadinlar her alanda herseyde tatminsizdir 50 cm penis versen 5 kilo tasak isterler , sacmala dostum yaradana karsi gelme

0|1
    0|0
  • Ne kadar ki

0|0
    0|0
  • Penis de seks hayatı da senin , nasıl tercih edersen o doğrudur.

0|0
    0|0
  • sacma

0|0
    0|0
    • Öyle diyorsun da dostum çok aşağılıyorlar. İşlevi mükemmel bile diyebilirim ama '' Bamyanın işlevi olsa ne olur. '' gibi şeyler deyip özgüven filan bırakmıyorlar.

• İşlevi iyiyse yanlış tercih derim dostum.

0|0
    0|0
  • aynen doğru düşünüyorsun gülüyorlar valla :/

0|0
    0|0
    • Ne diyelim bizim cinsel yönden işimiz bu kadarmış.

• takma kafana gururlu ol hep ters davran hatunlara inan bana peşinden koşuyorlar o zaman ama tabi sonuçta alamıyorlar malum sebep yüzünden deliriyorlar o zaman

• Benim 12 13 civarı hiç öyle bir şey düşünmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...