Eşcinsellik gay vs bu aralar çok artışta nedeni sizce nedir?

bundan bikaç yıl önce bu kadar değildi diye düşünüyorum ben . bu aralar heryerde bu konu geziyor . insanlar kendilerini bildiklerindemi eşcinsel veya gay oluyolar yoksa bunu sonradan kenilerimi seçiyor.?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu farklı heyecan arayışına giren dünyada yaşıyacak birşeyi kalmayan ve Allah'ın yapmayın dediği her şeyi yapan insanlar.Kimiside çocukluğunda yanlış yönlendirilmiş,başından kötü olay geçmiş ve bunların aklına kazındığı insanlar.

Medyadada bu işler aynen dizilerdeki gibi normal,doğal ve pırıltılı gösterilip zamane gençlerini zehirliyorlar...

3|1
    0|2
    • Banabunun cevrelen halakasi oldugunu ispatla. Ve senin bu bilginin kaynagini göster.

Ispat getirmiyorsan hic cevap verme

• Istedigin kadar tepin istedigin kadar sayiklan, icinde benim dogru konustugumu biliyorsun.

Müslümanlardan 1400 sene icinde savas ve kand harici birsey cikmamis ve gelecek 1400 sonra hala birsey cikmamis olacak.

Not: Ben tartismiyorum, cünkü ortada tartisalacak bir konu yok. Sen o 1400 senelik Kitapa inan.

Bilim , tarih , Müslümanlar ve Kuranin kendisi o kitapin yanlis oldugunu gösterdi zaten.

Saygilar

• Doğruları duyunca havlamaya başladın hemen...Merak etme bir gün o hep öteye ittiğin isyan ettğin gerçeklerle baş başa kalacaksın...

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu ülkede nekadar az insan Escinsellik hakkinda bilincsiz olmasi korku verici.

Bir Artis oldugunu sanmiyorum. Daha mantikli olani bugünkü insanlar daha cesaretli olmalari ve Escinsell olduklarini disari göstermeleri.

Escinsellik dogustan gelen birsey. Cogu insanlarin düsündügü gibi bir Tercih/secim degil.

Sindi bunun tersini Idda edenler lütfen bana bunu kanitlasin.

Insanligin basindan beri her Ülkede her Kültürde Escinsellik vardi ve biz böyle insanlara saygi göstermek gerekiyorus.

Saygilar

1|2
    2|2
  • Eskiden beri var olan bir şey. Artık kitle iletişim cihazları herkesin elinin altında olduğundan bu kadar çok haber olup göz önündeler. Ayrıca benim için sorun değil sana sapıklık yapıyorlar mı ? Bana sapıklık yapıyorlar mı ? Yok .

Asıl endişelenilmesi gerekenlerin , doktoru öldüren hasta yakınları, okul basan veliler ve karısını öldüren kocalar olduğunu düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • tamamen internetin vermiş olduğu bir sapıklık başka birşey değil..

1|1
    1|3
  • abuk subuk yönlere kayarsanız link

0|0
    1|0
  • batıya özenme diyen var, kıyamet alameti diyen var, dini bilgi eksikliği diyen var, internetten dolayı oldu diyen var, psikolojik diyen var... herkes gay heralde, sebebini biliyor :) du batıya özendim bir gay olim ozaman diyor insalar heralde. Çok komiksiniz :) Dünya artık daha şeffaf ve insanlar toplum baskısından daha az korkuyor, sebep sadece bu

0|0
    1|0
    • Başını okuyup vermiştim eksiyi çok pardon +1 güzel tespit. :)

• hep artışta düştüğünü hiç görmedim özelikle kadınlarda lezlik bu sıralar zrve yaptı bipmeye kadın zor bulunuyor artık piyasada kime el atsam lez ya da parayla veriyor gerçi para eden nedri bilemedim hala

0|0
    1|2
  • böylece kadınların kapris hava atacağı erkek nesli azalır artık birbirinize caka atarsınız :))) erkekler biel vazgeçtiğine göre

0|0
    0|0
  • allah bir çok halkı bu yüzden helak etmiştir insanlar dinini bilmiyor eğer bilseler böyle pis işlere girmezler

0|1
    1|2
  • sadece saçmalık. tamamen psikolojik sapkınlık. cinsiyetlerin fıtratında eşcinsellik yoktur. kendilerini eşcinsel zanneden ahmaklar asla mutluluğa ulaşamaz çünkü doğaya aykırı davranırlar

0|0
    1|0
  • Kıyamet alemetlerinde de geçiyor bu durum.

0|2
    1|2
  • nedeni çok açık değil mi ; bir erkek kapris yapmaz

0|0
    0|0
  • hep vardı belki ama internet sayesinde birbirlerini çok kolay bulmaya başladılar

0|0
    1|0
  • ölüm yakın ondandır :)

0|1
    1|2
  • Tamamen reklam bu.vaay lezbiyen desinler yazık gay desinler yani

0|0
    1|0
  • çok kötü durum ya o kadar güzelim dişi varken... anlam veremiyorum ben o insanlara

0|0
    1|2
    • Adamlar kadinlardan hoslanmiyor, ne kadar güzel olursa olsun panpa.

• bence bu tamamen siz kizlarin sucu ! vermiyorsunuz yaklasmiyorsunuz ve iradesiz erkekler napsin , careyi baska seylerde ariyorlar, mecbuuuur

0|0
    1|0
  • GDO'lu gıdalar yüzünden oluyor hep :)

0|0
    1|0
  • vermiyorsunuz sonra böyle oluyor işte

0|0
    4|2
  • psikolojik hastalık bence Yabancı ülkelerde vakıflar var böyle hastalıkları tedavi için

0|0
    1|2
    • İlk kendini tedavi ettirmelisin bence o vakıflara...

• olmadıgı anlaşılınca değil işlerine öyle geldi çünkü tepki gördüler

• Saçmalık ne alakası var tepki görmekle..!

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu 'gozle gorunur' artisin nedeninin ozentilik oldugunu dusunmuyorum. Sadece tabular yeni yeni kirilmaya basladilar ve escinsellik hastalik kategorisinden daha yeni cikti, onlara haklar taninmaya baslandi, birbirlerine destek olarak ilerlediler ve savastilar. Eger gunumuzde bu artisi gorebiliyorsak bu onlarin yillarca verdikleri soguk savasin sonucudur, baska bir sey degil. Yoksa escinsellik insanoglunun varligindan bu yana suregelen bir yonelim.

2|0
    0|0
  • Geçen gün biseksüel olduğunu söyleyen birisi aynen şunu dedi bana ''iki kadın birbirini daha iyi anlar'' Evet ben buna katılıyorum ve şöyle yorumluyorum:İnsanlar eskiden bizim ülkemizde çekinirdi aile yapılarından.Emo ve liseli kültürü(artık nasıl diyorsan) kendilerini farklıılaştırma çabasına giriyorlar.Bazıları için diyorum bunu. Aslında amaç sevmek değil. Özentilik. Ama kimileri de varki erkek arkadaşlarından öyle darbeler yiyip, çevrelerinden öyle şeyler duyuyorlar ki direk kendilerini bir kadın kalbinden görebiliyorlar. Sorun insanda aslında.

0|0
    0|0
  • Sen sordun diye cevap veriyorum Miinikim.. :)

Bilmiyorum nedenini de hiç merak etmiyorum.. :)

2|0
    1|0
    • :) bebeğim haber okuyorum ya tecavüz ya ölüm ya da eşcinsellik :( sorim dedim bizimkiler ne diyo :))

• Özgürlük yanlış yorumlanıyor,cinselliğin çok rahatça yaşandığı toplumlarda bu tür ilişkilerde normal oldu artık.

0|0
    0|0
  • bilmiyorummmmmmmmm

0|0
    0|0
  • batıya özenme...eşcinsellik doğuştan ya da hastalıktan olabilir..eyw.ama bunu harekete dökersen bari para kazzanyım dersen ozman iş ahlaksızlıktr küçük kıyamet alemetleri link

1|0
    1|0
Yükleniyor...