Kız arkadasımın yumurtalıklarında tümör cıkmıs ve operasyonla aldırmıs sizce bu durum önemli bir sey teskil edermi?

Birde bu operasyon hangi bölgeden yapılıyor kızlıgıyla ilgili bir problem varmıdır?

1|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bak kardeşim haklısın anlıyorum ben seni ama net sitelerden bilindik doktorlar var ya da git hastanelerde doktorlar dan sor bak bir doktor değil doktorlardan sor ki emin ol! Kalkıp burda soruyosun biri seni kafaya alsa kızın gunahina girersin yanlış yapıyorsun 😉

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• cocunuz olmaz

1|0
    0|0
    • Ufak bir operasyondan dedi bana cocugu olmama durumu olsaydı söylerdi sanırım kızlık bozulma durumu olmusmudur pekı?

• @YaşıyozAmaBoooş normal gittiyse kızlığı biriyle yatmış demektir ama sağlık için gittiyse istemsiz olmuştur anladınmı farkı

• Bende diyorum ki sağlık için gittiyse daha önemsiz olmalı. Ve elinde zaten bir delili vardır doktor onaylı. Yani kızlığı gitti mi gitmedi mi gitmedi mi diye bir düşünceye kapılmanız bile saçma bunu söylemeye çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• yahu kız bir hastalığa yakalanmış nüks etme ihtimali olan çirkin bir hastalık adam hala zar peşinde pes doğrusu

2|0
    0|0
  • Kız ameliyat olmuş, adam kızlık zarınının derdinde. Yorum yapamadım.

1|2
    0|0
    • Evet derdindeyim cünkü benim icin önemli belki onunla bununla yattı bana yalan söyluyor?

• Bu mu derdin

1|0
    0|0
  • Yumurtalıklarını mı aldırmış tümörü mü?

1|0
    0|0
    • Tümörü aldırmıs

• Tümörmüs kist degil, kücük bir operasyon dedi sadece, peki bu operasyon hangı bölgeden yapılıyor vajinadanmı ona soramadım yani bu konu hakkında da pek birsey?

• Bak şimdi eğer tümörü aldirdiysa büyük ihtimalle kasık bölgesine doğru ameliyat izi vardır. Çünkü bu ameliyat vajinadan filan yapılmaz kız olduğunu doktorlar da akıl etmişlerdir derdine düşmeyin bu kadar. Ayrıca eğer böyle bir ameliyatla kızlığı gittiyse elinde doktor onaylı bir raporu vardır

• tümor mu alınmış yumurtalığı mı?

0|0
    0|0
  • Kizligiyla ilgili problem yok da hamile kalamiyor sanirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yazık.. sorduğun soruya bak

1|0
    0|0
Yükleniyor...