Kondom kullanmak gereklimi?

Cinsel ilişkide kondom kullanmak gereklimi sağlık açısından?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Esinle bildiğin biriyle yapıyorsan sorun yok ama ne olduğu belirsiz biriyle yapıyorsan şart

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yürekli

0|1
    0|0
  • İlişki yeniyse gerekli ama uzun süren ilişkide başka yöntemlere geçilmeli bence

0|1
    0|0
    • Yenilikle ne alaka

• Yan etkisi kilo yapma mi

• Kilo olabilir, cilt bozukluğu olabilir, cinsel isteksizlik olabilir. Bende kullandım ama yan etkisini görmedim ama dediğim gibi yeni ilaçların yan etkisi çok az artık.

Erkekler Ne Diyor 8

• hijyen ve sağlık düşüncelerin varsa evet şart..
    yok ben Türküm bana birşey olmaz diyorsan, kullanma..

0|0
    0|0
    • Türklük le ne alaka tedbir olmak lazim

• Evet maalesef sağlık açısından gerekli ama zevk açısından çok gereksiz et ete değecek ki zevk yaşayasın gerçek cinsellik kondomsuz yapılan öbür türlü ha elini becermişsin ha kadını ben hayatımda kondom kullanmadım yattığım kadının haddi hesabı yok ama hiç hastalık bulaşmadı hep temizler denk geldi şansıma :))

0|0
    0|0
  • Evet gerekli. Sadece korunmak için değil, aynı zamanda cinsel yolla bulaşan hastalıkları da engeller.

0|0
    0|0
  • Yollu birine görüyorsanız tabiki gerekli

0|0
    0|0
  • Kondom bulamadığım zaman çorap geçiriyorum 😃😃😃

0|0
    0|0
  • kendine güveniyosan kullanma

0|0
    0|0
  • gerekir bel soğukluğu/gonore - frengi/sifiliz hiv/aids- hepatit b -hepatit c- gibi vs hastalık karşı korur

0|0
    0|0
    • riske girmek istmiyorsan koruncan

• Evliysen, tek esliysen kondoma gerek yok ama bu zamanda iyice tanimadigin birisiyle seks yapacaksan Kondom sart, alinlarindan okunmuyor, durduk yere HIV, Hepatit, HPV, Frengi falan kaparsin, 5 dakikalik zevk hayatini söndürür..

AIds olan birden birede ölmüyor, ölünceye kadar hergün ölüyor..

0|0
    0|0
    • Sadece sevgilim hastalık yok ama mantar vs. gibi enfeksiyonlar için demiştim

• Hastalik raporunu görmeden kimseinin ne oldugunu bilemezsin, HIV bulastiktan sonra 3 ay kanda bile test edemiyorlar, o aradaki testi temiz olsa dahi HIV tasiyicisi olabiliyor..
      Senden önce baskasiyla iliskisi olmadigindan eminsen yap, ama emin olmadigin kiyile kondomsuz yapma, bosaldiktan sonra jeton düser, bu seferde testle falan ugrasirsin!

Yükleniyor...