Prezervatıfı nasıl alıyorsunuz?

ben cok utanıyom ya alırken enson aldıgımda sole bı olay geldı basıma bır kac parca bı seyler aldım onlarla araya sıkıstırdım aksılık benı bulacakya aldıgım urunlerın barkodu okudu onu okumadı kızın elınde kaldımı bu defa barkodu elıyle yazarak gırdı kabul etmedımı bey efendı bunun barkodu okumuyo baska sıyla degıstırın demezmı yerın dıbıne gırdım raftan baskasıyla aldım bı dahamı tovbe almm

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Nisanlim illa beraber seçelim dedi utanıyorum ben de tabi biraz uzak duruyorum kozmetikcide bu arada sonra bir rus yaklaştı yanımıza birisini gösterdi bu güzel bunu alın dedi, biz de ses çıkarmadık 1 dk sonra yine geldi aa ama bu güzel bundan alın dedi tabi ben yerin dibindeyim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hiç sıkıntı yaşamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir numara büyüğünü ver diyorum seneye de kullanirim diye.

0|0
    0|0
  • alırken utanma gereksiz bişey ama herkeste var bu nedense. ben yeni sevgilim için almıştım bunu sevmiyorum dedi gittim üstüne değiştirdim yenisini aldım. utanacak bir şey yok sonuçta önünde açıp denemiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Onların satarken utanmadığu şeyi senin alırken utanman mantık dışı git rahat rahat al takılma böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Olum bu kondom dediginiz sey Bimde satiliyosa daha ne guluyonuz lan. Bimde bimde. Gir sakiz alir gibi al

0|0
    0|0
  • İnternetten sipariş edebilirsiniz

0|0
    0|0
  • et ete değecek

0|0
    0|0
  • Gittigidiyor dan aldım en son 100ad kutusu 20 TL

0|0
    0|0
  • prezervatif alırken utanmak ya da alırken gülmek , ergenlere has özelliklerdendir. yetişkinler de nadirattan görülür.

0|0
    0|0
  • ya git eczaneye al çekinilcek bir şey yok bunu yapmak en doğal şeylerden biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...