Penisim küçük. Ciddi derecede takıntılıyım bu konuda ( ruh hastalığı kadar ) Nasıl büyütebilirim? Sorun edilir mi?

Arkadaşlar penis boyu 12 cm. Büyütebilme şansım var mı? Sorun olur mu? Ciddi takıntılıyım. İşlevi konusunda kendime güveniyorum ama boyutu beni ciddi sıkıntıya ve bunalıma sokuyor. Yardımcı olun lütfen. Kızlar, sorun eder misiniz bunu?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sert halimi 12 :/

0|0
    0|0
    • Aynen.

• Doktora gidipte belirtmen lazım. bir yöntem vardı. Penisin başına bir ağırlık bağlanıyor belli süre bekleniyor bikaç seans sonrası uzama oluyormuş

Kızlar Ne Diyor 3

• Bize ne

0|0
    0|0
    • '' Bize ne '' diyeceğine görüş paylaşmaman çok daha mantıklı olurdu.

• Sen soruyu sormasan paylaşmazdım bu arada boş şeylere takıntı yapıyorsun

• Bence ereksiyon olmamış hali normal bir boyut.

0|0
    0|0
  • Sorun etme boyu da önemli ama işlevi daha önemli 👍

0|0
    0|0
    • İşte budur tecrübeli kadın 😉😉

• Çok ya da az beklemeye değersin vuuu hadi itiraf et harikaydı 😂😂

• @Fakr1 👏👏 hımm

Erkekler Ne Diyor 10

• Böyle şeylere takılmana gerek yoktur ki zaten türkiye ortalaması 12-14 cm arasındadır..

Seni tanımayan sıradan kızları bilmem ama sevdiğin insan böyle şeyleri kesinlikle sorun etmeyecektir..

Hep güzel kız isteriz ama ortalama biriyle ilişki yaşarız veya kızlar yakışıklı erkek ister ama ortalama biriyle ilişki yaşar..

Sevince insanların standartları değişiyor..

0|0
    0|0
  • büyük sorun tabii. seks shop'a git vakuum yaprak büyütücü iste, orada başka aletler de vardır, büyütürsün.

0|0
    0|0
  • Parmakları ile tatmin oluyo bunlar sıkıntı etme bunun muzu var havucu var :)

0|0
    0|0
  • İşlevi önemli dostum. :) Kafaya takma bunu. :)

0|0
    0|0
  • 12 yeterli be kardeşim. benimki de 12-13 arası ama hiç sorun yaşamadım kimseyle şu ana kadar

0|0
    0|0
  • Sorun etme dostum normal sin 😉😉

1|0
    0|0
  • 18 cm benim alet memnunum kızlara fazla bile geliyor.

0|0
    0|0
  • çok küçükmüş hakkaten,
    gerçek mi trollüyor musun?

0|0
    0|0
    • Gerçek diyorum ya. Ruh hastalığı derecesinde takıntılıyım diyorum hala gerçek mi diyor adam.

• Benimki 10 cm bir sürü kızı boşalttım önemli olan kalınlığı hatta ilk kez benimle boşalan kızlar bile oldu. Çok seviş her yerini em sonra yarım saat vur cikarmadan

0|1
    0|0
  • Bence bunlar önemsiz şeyler boşu boşuna üzülüyorsun değmez bence gayet normal ve ideal benim 21cm ile 23 cm arası ama inan 12 cm daha ideal sertleşme sürem bazen 30 dakikayı buluyor boşaldıktan sonra eski halini alması 45-60 dakika sürüyor prezervatif kullanmak neredeyse imkansız

0|0
    0|0
Yükleniyor...