Mastubasyon hakkında bilgiler verir misiniz?

Çoğumuz mast yapıyoruz :D peki günah mı degil mi? faydalı mı? faydalıysa nedir faydası? zararlı mı? zaralıysa nedir zararı? bilen varsa söyleyebilir mi acaba? (bu arada sorumu da sevdim olarak tıklasanız sevinirim)

2|16
3|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Cinsel ilişki imkanı yoksa vücudun gevşemesi için yapılıyor yoksa kasıklar ağrır yapmazsan vücut uyurken veya alakasız bir anda dışarı atar

1|0
    0|0
  • Masturbasyon her insanın ihtiyaç duyduğu bir olay dini açıdan zinaya düşmemek için masturbasyon yapmak kendini rahatlatmak caizdir yani haram ya da günah değil. Herhangi bir zararı yoktur tam aksine faydalıdır çünkü insanı rahatlatır mutluluk hormonu salgılamamıza yardımcı olur hatta fazla seks gençkeştirir diye bir yazı okumuştum 😊

0|1
    0|0
  • çogu zarar azı karar

0|1
    0|0
  • bilmiyozki o ne

0|0
    0|0
  • Sanal seks çok güzel

1|0
    0|0
  • Caiz :) )

0|0
    0|0
  • Günah ama bile bile yapıyoruz :) ben zinadan uzak durmak için yapıyorum

0|0
    0|0
  • Masturbasyon iyidir ya, insanı rahatlatır. Hayal dünyasını genişletir.

0|0
    0|0
  • Günde 75 defa mast yapıyorum 😃

0|0
    0|0
  • Fazlası zarar her zamanki gibi 😊 yap boşal rahatla hormonlar çalışıyor işte 😛

0|0
    0|0
  • =gunah
    =faydasi yok
    yapmamakta fayda var

0|0
    0|0
  • zinaya düşme tehlikesi var ise günah olması kısmına bir ruhsat verilmiştir kişi bunu yapmasada vücut hormonlar ve duygular bunu doğal bir şekilde yapıyor zaten

0|0
    0|0

13 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...