Kızlık zarının bozulması bu kadar basit şekilde olur mu?

14-15 yaşlarındaydım. Daha regl olmamıştım hiç. Hayal meyal hatırlıyorum. bir gün ufak bir kanamam oldu. Ama biyerden düştüm mü, yoksa durup dururken mi hiç hatırlamıyorum. Anneme söylemiştim. Bişey olmaz demişti. Kızlık zarının bozulması kolay bir şekilde olur mu. Hani oyun oynarken benim farketmiceğim şekilde?

1|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yani kendini cok kasarsan veya şiddetli bir carpma olursa bozulur zaten o kadar kalin bir deri parcasi olsaydi erkek seks esnansinda nasil girecek ki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya olmaz öyleyse ben şimdi bakire olmazdim bir keresinde cok fena bisikletin kolu carpti

0|0
    0|0
    • şu an bakire olduğunu nerden biliyosun. bende öyle sanıyorum ama ya değilsem

• bisiklet dedinde yok bisiklete bindim mindim diye birşey demişti küçükken kız bana anlamadım ama :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Olur

0|0
    0|0
  • Yalan bu

0|0
    0|0
  • Yok öyle kolay bozulmaz

0|0
    0|0
  • hadi canım yani patlamış?

0|0
    0|0
  • zor ihtimal ama bazı istisna durumlar var

0|0
    0|0
  • ben çok kötüyümmmm

0|0
    0|0
  • Yok ya içine bişi girmeden gitmez hem ben alırım seni merak etme :D

0|0
    0|0
  • 2 parmagının ikinci çizgisine kadar sokarsan anca bozulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dustuysen falan olur canım doktora git

0|0
    0|0
  • Burda ne yazılsa boş. Bozulması çok olanaklı değil ama istisna olmuş olabilir. Doktor en iyi cevabı verir.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Biyerden düşmeyle , bacağı çok gerdirmeyle bozulan bişey değildir. Giriş yapılması gerekir. Bence bir KDD'una git ne olur be olmaz

0|0
    0|0
  • Barbie bebeķ surten tanidiklaim vardi bir sey olmuyordu (tabi bebek pert) sanmam

0|0
    0|0
  • Bence ya söyleyecek başka yalan bul ya da tercihlerinin arkasında durabilme cesaretini göster.

0|0
    0|0
    • abi yalan söylüceksem neden buraya sorayım :D kime neyin yalanını söyliyim kim olduğumu bile bilmiyosun

• Belli oluyor yeterince.

• Hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...