Tarihi geçmiş kayganlaştırıcı sıkıntı yapar mı?

Arkadaşlar STT 2013 2014 olan su bazlı kayganlaştırıcı var elimde bir kaç tane, sağlık açısından bir sorun teşkil eder mi? sonuçta su bazlı bunlar! iki tanesini bilmeden kullandım, kayganlaştırma konusunda bir sıkıntı yaşamadım ama işte vajinal sağlık sorunları yapar mı bilemedim tedirginim şu an..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Yapar kullanma daha yapmicak olsa tarih atmazlardi üstüne

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

İlk olarak şunu diyeyim kayganlaştırıcının su bazlı olması onun bozulmayacağı ya da sorun çıkarmayacağı anlamına gelmez. Sonuçta bu ürün kimyasal bir ürün ve onu yapan kimyager bir tarih biçiyor mantık olarak.

Tarih konusunda da çok ciddi sonuçlara sebebiyet verecek bir durum olduğunu düşünmüyorum lakin eğer siz bir problem olarak görmüş ya da uzvunuzda sorun hissetmişseniz bir aile hekimine danışmanız sizin için iyi olur.

Zaten bu ürünlerin fiyatı oldukça düşük. 20 - 30 TL'ye satılıyor bence 3 kuruş para için hiç sağlığınızı riske atmayın :)

Tekrardan geçmiş olsun.

Teşekkürler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saklama koşulun nasıldı

0|0
    0|0
    • normal oda koşulları, atıcam geri kalanı riske girmeye gerek yok 5 kuruşluk şey için

Erkekler Ne Diyor 2

• Genelde kayganlastiricilar acildiktan sonra 3 bazilari 6 ay icerisinde kullanilmasi gerekyior, son kullanma tarihi acilmamsi ambalaslar icin..
    Tarihi gecmis kayganlastiricinin
    Problem 1: kayganlastirici özelligin kaybolmasi
    2: Zamanla bakteri üremesi, buda haliyle enfeksiyon yapabilir..

0|0
    0|0
    • kayganlaştırıcı özelliğinde bir sorun yaşamadım ama işte STT'yi görünce bahsettiğin 2. ihtimal düşündürdü beni bişi olur mu diye. atıcam zaten diğerlerini

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...