Acayip kasık ağrım var mast harici çözüm lütfen dayanamıyorum?

3 saat falan rahat kalkık vaziyetteydi dayanamadık elleşip koklaştık fantazi konuştuk Şu an çok kötü haldeyim ayakta duramiyorum o derece. Orucluyum mast yapamam lütfen ciddi soruyorum yardım edin. Ölcem. Şu an metrobuste ise gidiyorum ama iki buklumum.

Güncellemeler:
Birde iftara kadar dayanmaya calissam saglik problemi olur mu? Agrinin sebebi birikme mi? Catlama patlama yapar mi? Yokk mu bilen edenn

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• iftara kadar sabır sonrası nirvana

0|1
    0|0
    • Sorun olur mu?

• evet soğuk duşu dene kesinlikle faydası olur bilirim o ağrıyı

• Onsevismeden cikamayinca oluyor. Hep 1. viteste giden arabanin hararet yapmasi gbi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç seks ile ilgili birşey düşünme bu gün ve git kasıklarını soğuk suyla bir yıka malesef biraz sürecek bu gün tahminimce o ağrı devam eder geçmiş olsun yarına ancak toparlanır ama dediğimi yaparsan ağrısı hafifler

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim. Dediğinizin yaptım rahatladim biraz. Birde penisim biraz sert ve büyük duruyor erekte degilken bile..

• Yapıcak hiç bir sey yok

0|1
    0|0
    • Soguk su ise yaradi biraz. O degil taaa bacaklara vuruyor

• Beynime baska seylerle hukmetmeye calisiyor serefsz 😄 ramzan ramazan

• Oyle oyle

• Tahrik olmussun, Testisler bosalmadigin icin birikim sonucu agriyor, tehlikeli birsey degil, bosalsan hemen gecer ama bosalmadigin icin biraz sürer, soguk su, buzlu su biraz testsilere gezdir iyi gelir..

0|0
    0|0
    • acayip tahrik olmuştum aynen ama akşam dolu dolu boşalınca rahatladım

• siteden değil de hanımın yüzzünden oldu :D

• Ha ha ha, gecmis olsun..

• gel ağzıma boşal rahatlarsın. başkasıda olabilir biri ağzıma boşalsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...