ARKADASIMI TESELLI ETMEYE CALISTIM?

arkadaslar benim kardesim sayilacak bir dostum var kendisi 22 yasinda yeni nisanlandi gecen nisanlisinin evine gitmis sinemaya götürmek icin kiz tamam üstümü degistireyim demis iceri odasina gecmis sonra kizin 15 yasindaki erkek kardesi ile kankisi kapiyi calmadan kizin odasina dalmislar kiz hic üstünü örtme veya saklanma gereksimi duymamis arkadasimda buna baya kizmis hadi kardesin neysede bu yabanci bundan kendini niye sakinmiyorsun demis kizda o benim kardesim sayilir demis kizin anneside onlar daha cocuk cocuktan mi kiskaniyorsun kizimi böyle olacaksa bu is bitsin demis , bana sordu moralini bozma takma kafana dedim hani isini bozan ben olmayayim diye fakat ben olsam bende sinirlenirdim siz ne diyorsunuz?

1|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Öyle saçmalık mi olur benim kardesimin kankasini geç kardeşim öyle dalsa odaya allah rahmet eylesin! Yeminediyorum doğduğunà pişman ederdim onu annem de dicek çocuktur bişey olmaz!!! Vay onun da haline

0|1
    0|0
    • arkadasima kizin annesi herseyi kötülüye cekiyorsun demis cocuk onlar demis bugün 8 yasindaki cocuk her halti biliyor ben birsey söyleyemedim takma kafana diye teselli edebildim sadece.

• toplumda senin gibilere ihtiyac var , toplum öyle ahlaksizlastiki dayisi ne olacak amcasi ne olacak halasi onun ne olacak diyenler var, bundan iki sene önce piknige gittik es dost bayanin birisininde bebegi var cocugu emzirecek meydanda oldugu icin arabanin icinde emzireyim dedi dayisi falan vardi yengesi olacak ne olacak yavrum o senin dayin kucaginda büyüdün dedi o kadina orada iki tane tokat cakasim geldi bir insanin cocukluk hali ile büyümüs halini bir tutuyor geri zekali kadin.

• Malesef var o ğer izeka lilar

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yaşında kardeşi ve kankisi ve erkekler 2 sini alırım o nişanlısının karşısında kulaklarını çekerdim sonra kovup nişanlısının kulagını çekrdim iyi bir şey degil ve sinilenmeside normal ayrılma aşamasını bilmem ama sinir edici bir durum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bile sinirlenirdim o ne rahatlık

0|1
    0|0
  • kardeş kız çocuğa göre fazla geniş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yuhhhhh ya ben kapıyı pencreyi indirirdim sinirden böyle şey olmaz nişanıda hemen atarım o kızdan hayır gelmez zaten

0|1
    0|0
  • Ayrilsin dostum o zihniyetteki bir kzla evlenilmez

0|1
    0|0
    • ben birsey söyleyemedim banada ters geldi fakat kötüde ben olmak istemem

• arkadaşına söyle bok yemesin ne diyelim. saçmalamış resmen

0|1
    0|0
  • Anası da dünden razıymış bozulmasına.

0|1
    0|0
  • Geniş aile imiş kızı bence daha çık sorguladın

0|0
    0|0
  • Koy ısın çiçeğine kodumun orosbusuna sıktığım bu kardeşi ve onun kankasıyla sıkışıyordur k@ltak😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...