Kukuşum felaket kaşınıyor deliricem?

Arkadaşlar aşırı sabun kullanıyorum bundan kaynaklı mı bilmiyorum eğilince bile burnuma sabun kokusu geliyor felaket bir takıntım var , kukuşum aşırı tatlı kaşınıyor deliricem fırça tarakla kaşıyıp parçalayasım geliyor ne yapmalıyım bu kaşıntı neden ya öldürdü beni 😔😔

1|2
6|53

En İyi Erkek Görüşü

• Senin kuku mantar olmuş malesef. Doktora görünmende fayda var.. Birde bilinçsizce temizlik yapma, birazcık bu konuda bilgilenmelisin. Sabun türü temizlik maddeleri hassas kukuna zarar verir.
    www.kizlarsoruyor.com/.../a45035-vajinal-temizlik-yapilan-yanlisliklar

1|0
    0|0
    • Bakire değilsen eğer BİOKADİN vajinal fitili hafta da 2 kez gece yatmadan önce koy. Fitili koyduktan sonra iç çamaşırına ıslak peçete kukuna gelecek şekilde, dışınada kuru peçete koy. Yani kuku tarafı ıslak olan, iç çamaşırı tarafı kuru peçete olacak şekilde ayarla. Biraz akıntın olacak haliyle, ama enfeksiyon ve her ne varsa temizlicek. Sabahta sadece duru su ile temizle.

• b i ara rahatlıyor bir ara tekrar kuduruyor , selamı var sana teşekkür etti

• Rica ettiğimi ilet ona. Birde sıcaklar baş gösterdi, ondan da olabilir diye düşünüyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Kızım sabunla yıkanır mı delirdin mi, "numid med" al eczaneden onunla yıka.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Gecenin trolü de geldiğine göre artık dağılabiliriz.. Hadi arkadaşlar, yavaşça masaları boşaltalım, çanta gözlük cüzdan falan unutmayın.

6|3
    0|0
  • Ya ben anlamiyrm siz kadinlar bu kukunuzun nasil calistigini nasil temizlenecegini nasil beslenip nasil urun verecegini 30 yasina gelmeden ogrenemiyrmusunuz hic mi arastirip okumuyrsunuz

2|0
    0|0
  • Konuyla ilgili bence mi oku bence.

1|0
    0|0
  • sabunu bırak kullanma
    seninkinin epilasyonunu yap temiz olsun
    soyun ve yanmayacak kadar sıcak suyun içinde 1yada 2 saat kadar bekle arada suyu değiştir sonra güzelce durulan ama sabun şampuan vs olmasın
    sonra azcık bebekler için olan budradan yap biraz öyle takıl en sonunda tekrar 1 saat suda bekle durulan ve çık
    eğer geçmezse doktora git bir baksın seninkine

1|0
    0|0
    • lazerliyim ben kıl değil tüy bile yok

• ya temizlikten parçalanacak artık diyorum sabun sabun heryeri hala ne diyosun

• Off yaa sabun olmasin zaten okumadin mi
      Yazdıklarımı

• kuku ne ya

1|0
    0|0
  • pislikten kıcınızı yıkamayı bilmiyosunuz ondan yosun baglamış

2|1
    0|0
  • yahu ben bile biliyorum bunu. florasının bozmuşsun garibanın. sabun olur mu hiç?

yoksa yoksa harun abi? :) :)

1|0
    0|0
  • Sabundan... Ph dengesini bozarsın haberin olsun

2|0
    0|0
  • Ah canim kiyamam ben ona bir yalasam gecerdi

2|1
    0|0
  • Ver bana kaşıyayım sen yorulma

1|0
    0|0
    • cidden yapar mısın

• Yaparım tabi ver bak kaşıyayım tatlı tatlı üstünden mi başlayım kaşomaya alt tarafında mı ;)

• yapma kıyma ona :)

1|0
    0|0
  • Benim olaya müdahale etmem lazım :)

1|0
    0|0
  • kukusuna fıtıl lazım dostum onune gelene oynatırsan bozulur fabrıka ayarlarına donersın fıtılle bı dr ye gıt yazsın sana

1|0
    0|0
  • Eczane ye git durumu anlat bir ilaç var bir ani mira beni bundan dolayı eczaneye göndermişti sonra deva ilaçta dedi git eczaneye

1|0
    0|0
  • Kukuş ne laaa 😕

1|0
    0|0
  • İşte bunlar hep abazanlıktan

1|0
    0|0
  • Alerjik enfeksiyon doktora git millete aldrma

1|0
    0|0
  • Başka bir isteği vardır kuşunun. ;)

1|0
    0|0
  • Bir yazsana sen bana.

1|0
    0|0
  • kolonya dök alkol temizler kanka ;) :)

1|0
    0|0
  • mantar ya da mayasır olmasınsabun kaldıgında yapabilir havalar sıcak sen bir doktora görün

1|0
    0|0
  • soğuk su uygula hemen

1|0
    0|0
  • Mantar olmuştur... yıka sonra da kolonya dök :D

1|0
    0|0
  • Bak bence doktora git senin kuku mantar olmuş sende farkındasın bence oyalanma

1|0
    0|0
  • Sabunla yıkanmaz diyenler, yüzyıllardir kadınlar ne ile temizledi orasını?

1|0
    0|0
    • aynen ya pis mi dolaşıyım

• Boşver sen boş beleş insanları.
      İhmal etme temizliğini.
      Zeytinyağli sabun kullan.
      Muhtemelen sıkıntı, kullandığın sabundan...

• Bilmem geçer umarım

1|0
    0|0
  • sabundan dolayı git adam gibi su ile yıka icine su sıkma pH derecesini bozaccan

1|0
    0|0
  • Zimpara kagidi kullan

1|0
    0|0
  • yapma böyle şeyler maazallah kukuşuna bişeyler olur :)

1|0
    0|0
  • Mantar çıkmış hayırlısı olsun. İstersen bir ilaç önerebilirim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 5

• sabun kullanılmaz oraya doktora gitte bağırsın sana az normalde su bile sürülmez git travogen al eczaneden

1|0
    0|0
  • sabunla yıkamak mantar oluşumuna yol açabilir. doğal yapısını bozuyorsun.

2|0
    0|0
  • Hemen o sabunu kullanmayı bırak! !! Eczaneden özel bölge için şampuan al travazol krem al kullan! Özel bölgeye sabun ya da normal şampuan kullanilmaz

1|0
    0|0
  • Genital völge sadece su ile temizlenir travakort al eczaneden mantar olmuştur

1|0
    0|0
  • sabunla niye yıkıyosun yapısını bozarsn

1|0
    0|0
Yükleniyor...