Kadın doğum doktorlarında erkek doktorlar mı daha iyidir kadın doktorlar mı? soruyu okuyun bir yardım edin lütfen?

evet hangisi bu alanda daha iyidir? ya şimdi gidicem bir kadın bir erkek doktor var genelde erkek doktorlar bilgisiz olmasına rağmen çok biligliymiş gibi davranır ve hastayı çokta umursamazlar... kadınlarda gerçekten doktorluk meslekleğinde iyidirler... ama gideceğim hastanede 2 sçenek var 1 kadın 1 erkek ama kadın doktorun geçmişte çalıltığı yerler pek iyi değil vede makalesi bile yok ama erkek doktorun geçmişte çalıştığı yerler iyi vede birsürü bilimsel yayını varmış ama erkek doktordan çok utanıyorum çünkü yatıp alttan muayene olmam gerek sorunumda 1 değil 3-4 tane biri makatta ve vajinada kaşıntı ve vajinada sarı kokulu akıntı... diğeri mesane sarkmasından şüpheleniyorum... bir diğeri ise adet düzensizliği... bu yüzden özel hastaneye gidicem ama hangi doktora gitsem sizce

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Utanacak bir şey yok, sağlık bu sonuçta. İstersen bir ilaç önerebilirim

0|0
    0|0
    • hangisi için önereceksiniz? önerin :)

• hayır sorunda bu zaten dikkat ediyorum ve sürekli tekrarlayan vajinal akıntı kaşıntı oluyor beraberinde makatta kaşınıyor anlamış değilim hiçbir birlikteliğim yok ve tremizliğe çok önem veririm ama 3 yıldır sürekli tekrar ediyor...

• Muhtemelen mantar ve mikrop kapmış vajinan. Özelden yaz istersen kesin bir şey diyebilmek için özel sorularım olacak

En İyi Kız Görüşü

• Erkek doktor umursamaz görünür umursamaz değildir işinden emindir

1|0
    0|0
    • şikayetlerimi yazdım sadece anlatmakta zorlanırım ve bacaklarımı açığ yattığımda bir tuhaf hissederim sence şikayetlerim tuhaf mı utanılacak gibi mi yani?

• bende öyle düşündüm bu arada anneannemi kaldırmaya çalıştım alzaymır hastasıy evde yalnızdık kaldırıyım derken düşmüştü... olay öyle olmuştu burda tek bir özel hastane var diğer devlet hastaneleri hastaları 10 saniye dinleyip bakmadan ilaç verip gönderiyor kapıda 500 tane hamile çocukl kadın içerde de 20 kişinin içinde şikayetini anlatıyorsun... bende özele gidiyim dedim ama şöyle 3 doktor var 1 kadın 2 erkek var o hastanede kadın sürekli yanlış teşhis koyan sinirli bir kadınmış internetteki yorumlar bu diğer erkek daha betermiş sorulara cevap vermez bön bön bakıp ilaç yazıp gönderirmiş konuşmazmış yani dinlemezmiş... 3. erkek doktor ise cıvık bir insanmış ama kötü yorum yok cıvık olması dışında ona gitmeye karar verdim ama oda erkek işe tüm bunları nasıl anlatıca deli olucam

• Başka hastaneye git canım

Erkekler Ne Diyor 9

• Doktorları görmem lazım.

0|0
    0|0
  • Akademik gecmişe bakar

0|0
    0|0
  • Cinsiyet ayrımı yanlış olur. dediğin gibi akademik geçmiş önemli.
    Hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • iyi de bunu bilemeyiz ki yani bu hastanede kadın iyidir diğerinde erkek bu her doktora göre değişir

0|0
    0|0
  • Tecrübeli olanı iyidir yahu ne kadını ne erkeği

0|0
    0|0
  • Bende kadın doğumda çalışıyorum farketmez doktorlar

0|0
    0|0
  • Kadın doktor seçimi yap

0|0
    0|0
  • Bayan

0|0
    0|0
  • Erkeğe git birde boşaltsin ohhh:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evli misin

0|0
    0|0
  • Ben her zaman erkek doktor tercih ederim jinekolog olarak erkek tercih ediyorum

0|0
    0|0
    • neden sence?

• evet ya ama şunuda farkettim erkekler o anlayışlı tarzlarıyla bilgisizliklerini örtüyorlar gibi

• Sanmıyorum

Yükleniyor...