Vajinal mantarla ilgili?

Arkadaslar sanirim vajinal mantar enfeksiyojuna yakalandim sizce doktora gitsem alttan muayene ederlermi bakireyim

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evet parmagini sokup karistirmasi lazim...

Ya vajinanin kenarindan kizlik zarinin cok uzagindan test cubugu ile numune alir, eger mantar veya bakteri enfeksiyonu varsa teshis koyar ona göre ilac yazar..

Bakireysen kizligin önemini onlarda biliyor..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kültür almak isterse yani gerekirse alttan muayene yapar ucu pamuklu bir cisim adını bilmiyorum ner neyse vajinadan kültür alır daha sonra sonuca göre ilaç verir... Ya da kültür almadan ilaç da verebilir bu senin şikayetine ve doktorun kararına bağlı bir durum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bakar dışardan.

0|0
    0|0
  • Alttan etmez travazol verir ayrıca sarı toz denen bir şey var onu suyun içine dök ve içinde otur iyi gelir

0|0
    0|0
  • kadın doktora git, içine girecek değil herhalde ama bakacak

0|0
    0|0
  • Bakireyseniz alttan muayene olmaz, şikayetlerinizi sözlü olarak söylersiniz o da size uygun ilaç yazacaktır.

0|0
    0|0
  • Muayene eder

0|0
    0|0
  • bakire olduğunu söylersen dikkat ederler ona merak etme.

0|0
    0|0
  • her kadın hayatında en az 1 defa vajinal mantar olur... eczaneye git zolax 150 mg al. tok karnına iç. zaten içinde 2 kapsul var..3 gün sonra diğerini iç

0|0
    0|0
  • alttan nedir ya?

1|0
    0|0
  • illa ki bir çözümü vardır. Nasıl oldu ki mantar.

0|0
    0|0
  • Git bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Tabikide eder. Bakire olup olman bişey değiştirmez. bir şekilde açacak onu.

0|0
    0|0
  • İlk etapta etmez. Verdiğim ilaçlar işe yaramaz ise tekrar gel der. O zaman alttan muayene edebilir

0|0
    0|0
  • eder doktor bu

0|0
    0|0
  • olur mu öyle şey... sırtını dinleyecek.. öksür diyecek. bakireysen ne olmuş? bekraetini mi bozacak sanıyorsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sanmıyorum etmezler

0|0
    0|0
  • öyle bakar iki dakka bişey yapmaz

0|0
    0|0
  • Bakiresin de mantar oraya nasıl girdi

0|0
    0|0
  • peki nasil anladin bunu? bede de olabilir belki ama emin degilim doktora gitcem korkuyom alltan bakarsa bende henüz bakireyim..

0|0
    0|0
    • Kasinti va yanma var ve ic dudaklarda beyaz beyaz beyaz seyler var

• hmm anladim. akinti da var mı idrar yollarinda

• Beyaz akinti oluyormus benimde oylr

Yükleniyor...