Regl gecikmesi sorunu?

Sınav stresi yüzünden 12 gün gecikti, bir türlü olamıyorum. İlaçlar hormon dengesini bozduğu için kullanmaya sıcak bakmıyorum, fakat daha fazla gecikirse artık kullanıcam mecburen. İlaçlardan önce, bu duruma iyi gelen bitkisel ya da daha sağlıklı bir yol var mı bildiğiniz? İnternetten bakındım biraz, bazı bitkiler tavsiye edilmiş, kullandıklarınız ve işe yarayanlar oldu mu?

2|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiçbirşey yapma sadece şişkinlik sinirlilik aşırı istek yapar olmasını bekle

1|0
    0|0
  • uzmana danışmanda yarar var geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Hayır ilaç kullanma.
    Sınavlar da bitti zaten.
    Düzelir bir süre sonra

1|0
    0|0
  • Regl olmaman sana daha fazla sorun yaşatıyorsa, buradan bizlerin söyledikleri ya da internetten arastirip

0|0
    0|0
    • Bulduğun madde ya da gidalar yerine doktora basvurarak bu sorunun ustunden gelebilirsin.

Stres nedeniyle geciken adet kanamasınin en guzel çözümü, buna sebep olan stresi gidermeye calismaktir.

• Haklsın tahmin edebiliyorum. Evet ilac kullanmaman daha iyi. Az kalmış zaten. Cumartesi gunu olmadan da regl olma ihtimalin var cunku sure cok fazla.. Bir de mevsim değişikliği var... Ust uste gelince gecikti galiba. Geçmiş olsun. Umarım kisa surede ortadan kalmar bu sorun.

• Teşekkür ederim :)

• normal bence stres geciktirir

1|0
    0|0
  • stres hava değişimi gibi nedenlerden ötürü olan birşey papatya ile biberiyeyi kaynat iç

1|0
    0|0
  • Hamile olabirsin doktora görün derim bir de testere dişli aslan pençesi ve funda çayı içmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Doktora gittim zaten, hamilelik yok.

• O zaman dediğim bitkileri kullan hormonal dengeyi sağlar sağlığına kavuşursun geçmiş olsun ne diyelim

• geç olunca ne oluyor ki :/

0|0
    0|0
  • Streslimisin peki kafana birşey mi takıyorsun ya da

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Soğan suyu içebilirsin kuzu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...