Sorum detayda ciddi cevap verirseniz sevinirim?

yani ciddiye alıp cevaplarsanız çok memnun olurum.
Şubat ayında bir kız arkadaşla hava soğuk olmasına rağmen sahilde 3 bira içtim neyse aklımda hiç sevişmek yoktu ama arabayla eve dönerken spontane bir şekilde sevişmeye başladık ama sorun şu ki ereksiyon olsam bile sanki penisim benim değilmiş gibi hissizleşti daha önce böyle birşey başıma hiç gelmemişti neyse 20-25 dakika arası sürdü ve bir sigara içip dinlendikten sonra ondan "çok iyiydi 1 kez daha" diye bir teklif geldi ama dediğim gibi bizim oğlan oralı bile değildi hatta o gün sanki benim bile değildi her ne kadar oral yapsada bizim oğlan hiç oralı olmadı 2. sefer için ilk defa başıma böyle bişey geldi ve Şubat ayından beri bu yüzden biriyle bişey yaşamaktan kaçıyorum bir uzmana gitmelimiyim? Normalde çok kısa ara vererek 3 ya da 4 kez birlikte olabiliyorum biriyle ama o günden sonra psikolojim bozuldu ve aynı durumu bir daha yaşarsam korkusuyla seks yapmaktan korkuyorum

Güncellemeler:
yani soğuk ya da alkol etkisi olabilir mi? alkole direncim de vardır ama niye öyle oldu anlamadım

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Birbkere hapsurdu diye komseye grip teshisi koyamazsin ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim muhtemelen alkolün etkisiyle ilk sıkıntı. İkincisi de ilkinde niye böyle oldu diye düşünmekten psikolojik olarak etkilendin ve o yüzden. Ama sen yine de bir uzmana git. Bizimki varsayımlardan ibaret sonuçta

0|0
    0|0
  • Soğuk alkol heyecan merak etme geçici

0|0
    0|0
  • Yaşlanıyorsun, alkolü sigarayı bırak ve sakin ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...