Bugün 7. masturbasyonum olacak sizce bu doğal mı?

Kız arkadaşımdan ayrılalı 10gün oldu ve yaklaşık10 gündür mast. yapışım arttı hergün 5-6 defa mast yapıyorum artık güç kuvvet kalmıyo günlük hayatımda bitkin kalıyorum yalnız yaşayan erkekler bu rakam sizce normal mi yoksa bir uzmana görünmelimiyim?

Güncellemeler:
bu zamana kadar hiç ücretli bir ilişkim olmadı bu saatten sonrada olsun istemiyorum hijyenik gelmiyo o tarz şeyler ama kendimi frenleyemiyorum sürekli cinsellik zihnimi meşgul ediyo nasıl önüne geçebilirim?

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Oleceksin. Cenabet gitme.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• olm bune la manyakmısın kontrol et az kendini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Sayı çok fazla.

0|0
    0|0
  • her gün mastürbasyon yapmaya alışmış bir kişi, kazara kadın bulsa bile sabun arayabilir. bu da her gün mastürbasyon yapmanın en büyük zararıdır.
    şöyle durumda ortaya çıkabilir;
    borek alir misin necati? soyle sicak sicak, yumusacik peynirli, citir citir...
    - yok suheyla, ben ekmek yedim simdi. tokum.
    bilmem anlatabildim mi?

1|0
    0|0
    • abicim zaten börek varken ekmek yemem bizim börekçi dükkanı kapattı bende bu yaşıma kadar hiç böreğe para vermediğim için vermekte istemiyorum mecburiyetten ekmeğe düştük tekrar bir börekçi bulunca tekrar böreğe terfi edecem zaten

Yükleniyor...