Polikistik over detayyyyy?

Şimdi benim yumurtaliklarimda kistler var ve bakireyim. Evlendkten sonra o kistler alinabiliyomu acaba bilgisi olan varmı? Ne şekilde gider bu kistler ameliyatla çözüm olmazmi? :(

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kistler büyük ise ya da ilerde büyürler ise alınmak zorunda ... Ameliyattan korkacak bir şey yok sen hiç bir şey hissetmiyorsun zaten o esnada...

0|0
    0|0
    • Korkmuyorum ki zaten... Yeterki sagligim olsun.. Ben bakireyim ameliyat olmazki ama

• Seni yumurtalik kisti degil işte ondan boyle6 konuşuyorsun... Benimki yumurtalik kisti araştırma yapıyorum yumurtaliklarla beraber alınıyor malesef :/

• Araştırma değil doktora git yumurtalıklar alınmaz ...

Erkekler Ne Diyor 9

• Ameliyattan korkuyor musunuz? :( Geçmiş olsun.

1|1
    0|0
    • Tabikide korkuyorum ama çözüm olacaksa yapcak bisey yk mecburen ameliyat olmam lazim

• Zar, yerinden çıkarılmaz yani.

• Ewet olmaz bakireyken

• Over sendromu şöyle bişey sabit bir kistin yok senin yurtaların kistle oluşuyor adet döneminde o yumurtalrın la kistler gidiyor tekrar yumurtlama döneminde yumurtalarınla beraber kistler yine oluşuyor saten senin adetinin gecikmesi gelmeye başladığında lekenerek çom yavaş başlayıp bazen kısacık 2 veya 3 gün yafa 10 gün gelmesinin nedeni yurmurtalarının kistli olöası evlendiğinde çocuk olmasını istiyorsan yumurtlama günün denk getirmen lazım

0|0
    0|0
    • Bakire iken alttan muayene yapılmaz evlendikten sora ancak yapıla bilir saten over sendromu fazla tüylenme sorunu ortaya çıkartır ki doğum kontrol hapında bunu tetikler sizin öncelikle bir hormon testi yaptırıp hormon tedavisi görmeniz gereke bikir hersey adet düzensizliği değildir o açıyla bakmak yalnıştır bu konı ile ayrıntı görüşmeyi doktorla yapın ama artı soracağınız var mesaj atarsanız cevaplarım iyi geceler

• Hormon testi yaptırdım normal çıktı

• Özelden yazar mısın

• Geçen hafta bir arkadaşım da kist aldırdı. Bakireliğin sorun değil o da bakire bildiğim kadarıyla kasıktan girdi doktorlar bekleme bence.

0|0
    0|0
  • tr.wikipedia.org/wiki/Polikistik_over_sendromu buradan bilgiye ulaşabilirsin

0|0
    0|0
  • pcos un tedavisi semptomatik oluyor sadece
    ameliyatla overler alınıyor kesin tedavi zaman sıkıntısı yok istediğin zaman olabilirsin

0|0
    0|0
  • Kistler Alınır ama Bakireligin Bozulur Diye Bılıyorum. Evlendıkten Sonra Olur.

0|0
    0|0
  • Kistlerin ozelliklerine bagli. Eger kisirlik yaparsa cerrahi islem yapilabilir

0|0
    0|0
  • Cok detayli bir vajina muayenesi ol ve yumurtalik durumuna gore tedavi secer doktor

0|0
    0|0
    • Bakireyim vajina muayenesi yapmiyolar

• Anladım ama vajinana bişey sokmaya gerek yok ki gelişmiş ultrason yöntemleri var

• İki taraftada var mı kist

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alınmıyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • kardeşimde de aynı sorun var ilaç kullanıyosun. onun saçlarında dökülme yapmıstı baya ileride seninde dökülebilir önlemini al losyon kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...