Bekarete önem veren ?

bekarete önem verir misiniz ? bakir-bakire olmaya ? özellikle bir bayanda .

Güncellemeler:
kendi fikrimi de yazayım bari :) ben bekarete önem veririm.evlenmeden bu durum bana ters gelir.

0|0
5|35

En İyi Erkek Görüşü

• Bekareti namus ile sorgulamam fakat evet bekarete önem veririm. Özellikle bir bayanda aranır diye bir şey yoktur bence. Eğer sen karşındakinin el sürülmemiş olmasını istiyorsan,sende el sürmemiş olacaksın. Eskiden uyguladıkları kanun gibi. Kısasa kısas olacak, fakat böylesini bulmak zor. Ama genel olarak sorarsan evet,bekaret benim için önemlidir ve karşımda ki içinde öyle olacağı için onu ve o günü bekliyorum.

4|4
    1|1

Erkekler Ne Diyor 34

• ben bekarete çok önem veririm. bakire biriyle ilişki her zaman porblemli olur. o nedenle çok önemli. mümkün olduğunca bakirelerden uzak durmak gerek.

1|1
    1|1
  • ne bakireler var anal yapan :) işin özü şu biz erkekler yapıyoruz eidyoruz iş evliliğe gelince bakire arada bul ne mantıktır arkadaş herkes düzeltince bakire insan kça kişi kalıcak ?

3|1
    0|1
  • bekarete önem versemde karşımdaki insanın kişiliği herşeyi değiştirebilir. Sonucta hayatta herkes hata yapabilir

1|0
    1|1
  • Yoreum yapan erkeklerin çoğu bakire isterim demiş. Peki bu isteyenler bakir mi? Ayrıca bakire olup o* ruhlu olmasından ve ilerde sizi aldatmasındansa, bakire olup ta anal ya da bol bol önüne gelenle oral yapmış olmasındansa bakire olmayan ama herkesle yatmayan anal yapmayan ve adam gibi seven dürüst yalancı olmayan bir kız olması daha iyi dfeğil mi ?

1|0
    0|1
    • hiç oral,anal yapmadan bakire olan kızlar var.bunun gibi kızlar varken o kızları kim napsın

• yok yaparlar mı hiç :) yapcaklar yapcaklar herşeyi.sonra temiz kız arayacaklar :))

• Ne yazık ki hemcinslerim de bu konuda benciller...

• Veririm

Tabisi istisnalar hariç

Eğer bir istisna olursa bekaretide aşabilirim

Ama dediğim gibi istisna olabilmeli

İstisna nasıl yani örnek ver deme, bunu bende bilmiyorum...

Ama şu anki düşüncemle, benim dokunacağım bedene geçmişte başkası dokunmuşsa ben dokunurken rahatsız olurum

1|0
    1|1
  • Herşeyden çok değil ama evet bence önemli,

1|1
    0|1
  • Önem veren sadece ona önem verir. Sadece tek bir kavram düşünür, "bekaret". Ama bekarete önem vermeyen biri, beraber olduğu insanın hayatına önem verir. Burada nasıl yaşadığı, ne hakkında ne düşündüğü, geçmişe olan bağlatısını-bağlılığını, geçmişindeki bir şeyi nasıl eleştirdiği...vb. Anlayan anlar ne demek istediğimi. Birini sevmek, tanımak, anlamak sorumluluk ister. Kimse kolaya kaçmasın. Bekarete önem vermek ve vermemek gerçeği değiştirmiyor.

1|1
    2|1
  • yemek yemeden suç içmeden kaç gün durabilir bekarete önem verenler merak ediyorum.. cinsellik, insanın seks ihtiyacı temel ihtiyaçlardandır.. örümcek kafalılar öğrensin diye söylüyorum..

2|2
    4|1
  • önemli bence insan biraz kendine sahip olmalı ilkleri yaşadığın insan önemlidir sonuçta ha evlenip ayrılmıştır o başka

1|1
    1|1
  • Benim için önemli olan aslında bilinenlerin aksine tamamen yaklaşımsal değerler üzerinden çizdiğim bir profil görüntüden ibaret.

Yani demem o ki karpuzu mevsiminde yiyeceksin.

2|0
    0|1
  • benim için de önemli ben 4 yıl biriyle çıktım bozmadım onu evlenip evlenmeyeceğim kesin değildi ve neticede öyle de oldu ayrıldık.. ya bozmuş olsaydım? kendim bozuk hatun istemeyeceğim için başkasını da bozmam

2|1
    1|2
  • bun lar bir erkek için önemli bir şey dirr ben bekareti bozulmuş kızı almam

2|2
    1|1
  • Kadınımın, benden önce bir/birkaç erkek tarafından becerilmiş olmasını istemem tabi ki. Ama kızlığından başka her şeyini kaybetmiş biriyle de evlenmek istemem. Yani her şey o değil, o da her şey değil.

0|0
    1|1
  • Önem vermem..Namus anlayışım karekterle ilgilidir..

3|1
    0|3
  • birde bakirelik uğruna baskı sebebiyle cinselliğe arkadan başlayanlar var hata yapıyorlar ama diyecek bişeyde kalmıyor malum anladınız

1|0
    1|1
  • benim için önemli ama bakireliğini nasıl kaybettiğine bağlı olarak göz ardı edilebilir

1|0
    1|1
  • Evlenmek icin bakire kadin sart tabiki amaşu anki hayatimda olmayanlari seviyorum zahmeti yok yapma etmesi yok miss

0|0
    2|1
  • Bekarete tabi önem veririm evleniceğim bayanda lakin 35 yaşında falan evlenirsem önem vermem :))

1|0
    0|1
    • :D yanı

• devir boktan devir.

• Haklısın devir kötü kolla dötü diye boşuna demiyorlar.

• ben bakirim ve bakire birini sevmek isterim. bakire değilse olmaz zaten...

1|1
    1|1
  • bana ters evlenmeden olması yapnlarada saygı duyarım

1|0
    0|1
  • ben veririm.

1|1
    0|1
  • verilmezmi

bende çok önem veririm

1|0
    0|1
  • her erkek ve kadın eşinin ilk kendisi ile sevişmesini tercih eder.

1|0
    0|1
  • güzel bir şey...

1|0
    1|0
  • Sormaktan bıkmadılar yazmaktan bıktım.bekaret beyinde olur.diyelim ilişki yaşadım ve bakire vay be helal olsun ama benden başka herkezle seks yapmış (anal,oral) başlarım öyle bekarete olmasın daha iyi sevdim verdim ama ayrıldım desin anlını öperim

1|2
    1|2
    • yazmaktan bıktıysan yazmasaydın cevap kardeşim

• hata tekrar edilmiyecekse (: sorun yok.

1|0
    2|2
  • bende önem veriyorum evlenmeden ilişki yaşamak doğru değil ilkler hiç unutulmaz daha önce biri ile ilişkiye girmiş olur sonra aklı onda kalır onu ister dayanamam

1|0
    0|1
  • Önemli evet. Fazla oynaşmamış olsun

1|0
    0|1
  • Bisi sorcam ya maden onem veriosun iliskinin hemen basinda sen bakİremisin die soruyormusun sonucta iliski ilerlerse ayrilmak sor olabilir en iyisi basta sorup bisi yoklen ayrilmak degil mi uyguluyor musun

0|0
    0|1
  • Önem vermem. Bana boş işler geliyor böyle şeyler

1|1
    2|3
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlenmeden once iliskisi oldugunu biliyorsa onemi yok diktiriyorsa sahtekardir ozaman var

2|3
    1|1
  • veririm..

bir başkasının benim sevdiğim insana dokunmuş olmasına kolay kolay dayanamam çünkü.

1|1
    0|1
  • bekar olanlar hemen kendinizi bırkmayın

1|0
    0|1
  • bilerek bakire kiz arayan erkekler evlenincede aldatiyor

zate kendileride bakir degil cogu

ama bencde iki tarafli olmali kizda temiz evlenmeli erkekte oke evlenmis anlasamamis olabilir o neyse

0|2
    0|1
    • bencede.bakir bakire ile evlensin :) hakediyolar birbirlerini

• öenmlidir o küçücük zar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...