(RESİMLİ) Çok acik çok korkuyorum bekaretim mi bozuldu?

Abdest almak için lavaboya gitmiştim. Vajinal bölgemi yıkarken barmağım orayı biraz acıttıgını hissettim damla damla düşen veya akan bir kan gelmedi ama ben tedbir olarak peçete bıraktım peçetenin renginin değiştiğini gördüm. Bekaretim mi bozuldu? Direkt doktora mı gideyim anneme mi söyleyim napim çok korkuyorum yaşım 21. (RESİMLİ)Çok acik çok korkuyorum bekaretim mi bozuldu?

Güncellemeler:
Anneme söylim mi doktora mı gideyim
Ay bir de orucum bozuldu mu acaba

0|4
22|39

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bak helal olsun kuran okuyacakmıssın Allah geleceğini güzel eylesin.. Yok bu konuda hiç bilgim yok bakir erkeğim bende birgün evlenirsem evleneceğim kızla herşeyi yaşarım diye kendimi kandırıyorum işde çocukluk benim ki kafanı takma annene söyle anneler bu konuda iyi biliclidir seni utandırmaz

1|0
    0|0
    • Anneme söyledim sacmalama öyşr kolay iş değildir korkmana bile gerek yok dedi

• Keşke tüm bayanlar senin gibi bu konuda ahlaklı olsalar. sizinle gurur duydum gerçekten toplumda bayanlar artık bu gibi şeyleri takmıyorlar oysa edepsizliktir bu... Ben 23 yaşındayım birgün evlenirsem evleneceğim kızla herşeyi yaşarım diye kendimi kandırıyorum bu düşünce ile kısacası bakir erkeğim birgün evlenirsem evleneceğim kızın yüzüne bakabilmek için hiç bir kızın elini bile tutmadım bilerek kız arkadaş edinmedim... Size helal olsun inşallah sizin gibi sizin düşüncede karşıma bir kız çıkarır 5 yıl konuşsam bile evlenirim.. Gerçekten helal olsun sen kimsenin dediği lafa bakma herşey edeptir dünyada Allah korkusu olmayan insanlar için bekâret bakir lik önemli değil.. Edepsiz insanlar çok dünyada namuslu insanlar azaldı kısacası ben çıkıyorum iyi akşamlar yarın girerim

• Çok tedekkür ederim rabbim enn iyilerini karsına cıkarır inşallah

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• tahriş olabilir zar yırtılınca daha fazla kan geliyor genelde. ayrıca ne önemi var işe yaramaz bir zar altı üstü.

4|0
    0|0
  • Parmak girdi mi bayağı?

0|0
    0|0
  • bu kırlı kan korkma koyu kırmızı kan degılkı

0|0
    0|0
  • birkaç damladan çok gelen kan.. o anda telaş yapmasaydın da tam olarak nereden geldiğine baksaydın keşke :( birde devamı oldu mu iç çamaşırında?

0|0
    0|0
  • Zedelenmis az kala kadın olacakmışsın

0|0
    0|0
  • yandın kızım sen eyvahlar olsun.. oruç gitti hayırlı olsun 61 gün ikinci olarak da hemen kendine slak bir erkek bulup kendini yamamaya bak yoksa kimse almaz seni o halinle.

0|0
    0|0
  • Yok önemli. birşey

0|0
    0|0
  • yok bişey

0|0
    0|0
  • Abdest alırken orda ne işin var gusül abdesti mi

0|0
    0|0
  • elini içine sokmadın demi

0|0
    0|0
  • Parmağın zarı değil başka bir bölgeyi de yakalamış kanatmis olabilir. Yani zara yakın bir bölgeyi çizmiş kanatmis olabilir. Zar öyle çabucak bozulmaz. Eğer öyle olaydı. Memlekette kız bulamadık. RahAt ol:)

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdinmi?

0|0
    0|0
    • Hyr tövbe ya orucluuum kuran okuycaktım. Orucum bozuldu mu şimdi

• Anneler herşeyin en iyisini bilir en azından içinde şüphe olmaz hadi geçmiş olsun...

• Tesekkür edrm

• Zedelenmiş ama yırtılmamış. Yırtılsa daha fazla kan olurdu sanırım.

0|0
    0|0
  • Nerden buldun bu resmi

0|0
    0|0
  • Kızlık kanı vişne renginde olur

0|0
    0|0
  • Saçmalama bişey olmamış tırnak değmiş korkma

0|0
    0|0
  • Biseu opmaz.

0|0
    0|0
  • iyice zıvanadan çıktınız haaa

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun. kadınlığa ilk adımını attın...

0|0
    0|0
  • Tirnagin uzun mu

0|0
    0|0
  • az bişey zedelenmiş. düzelir o

0|0
    0|0
  • Bana ulaş

0|0
    0|0
  • Zedelenmiş olabilir ama yırtsan daha çok kan gelirdi

0|0
    0|0
  • lavaboda olan şey yatağa nasıl bulaşmış bence yatağa sıçmışsın

0|0
    0|0
  • Nereye kusuyoruz
    :( :( ?

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Allah belan vermesin midem bulandı öğğğğğğğğğğ

0|0
    0|0
  • Hayır koyu bir renk gelir.

0|0
    0|0
  • Git bir annene sole belki de bakireligin bozulmamistir

0|0
    0|0
  • Parmağınımi soktun vajina na

0|0
    0|0
    • Annene söyle tabikide yardımcı olur sana
      Oruçla alakalı diyönetin fetva hattı var orayı ara

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 21

• Ne bu telaş. . :)) korkma zar öyle kolay yırtılmaz zedelenmiş olabilir belki yaşın 21 çocuk değilsin sakin ol gözünüz nasıl korkmuş böyle dünyanın sonu değil ölmezsin hayatın bitmez merak etme.

0|0
    0|0
  • bozulmuş

0|0
    0|0
  • Sen nasil abdest ya da taharet aliyosun böyle biz parmak sokmuyoruz abdest alirken oyle bisey olmaz

0|2
    0|0
  • Sanki dünyanın sonu, nolacak kızlık zarın gitse? O namusun simgesi değil.

0|0
    0|0
  • Patmağın girmediyse zedelenmiştir o yüzden kanamıştır ama sen içim rahat etsin diyorsan dr görün

0|0
    0|0
  • Tam bozulmamış zedelenmiş yinede annene söyle inanmamazlık ederse peçeteyi gösterirsin

0|0
    0|0
  • Belki adet olucan

0|1
    0|0
  • Zedelenmiş eğer bişey somadıysan içine

0|0
    0|0
  • Bilemedim ya sanki bisey olmus gibi

0|0
    0|0
  • öff tırnagın çizmiştir abartma

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını niye atıyorsun ya 😒😒😒

0|0
    0|0
  • tabi tabi giderken delilleride yanında götürmeyi unutma...

0|0
    0|0
  • Bozulmadı D:d. D. D:dsi, şdislpfiş, sldplfo, dpfsdofkps

0|0
    0|0
  • Annene anlat

0|0
    0|0
  • Tabiiki annene söyle. Bozuldu mu bilemem. Ya takma bu kadar kafana altı üstü bir zar

0|0
    0|0
  • Zedelenmiş olabılır

0|0
    0|0
  • Kardesim hafif bir tahris olmus olabilir ama bekaretinin bozuldugunu zannetmiyorum... istersen annene soyle guvenilir bir kadin dogumcuya gittiginizde o soyliyecektir bozulmadigini

1|1
    0|0
  • hayır orucun bozulmadı kızlığında bozulmadı illaki çizdin zedeledin.

1|1
    0|0
  • Annene söyle tabiki oruc bozulmuş olablr onu bilemedim ama yinede bozuldu diye bişey yeme diğer soruna gelince zedelenmştr dye düşünüyorum zaten erkek anlar parmakla bozuldugunu ya da penis girdiğini zedelendiğini de anlıyolar galiba

1|1
    0|0
  • odana git ve uyu hala bakiresin

0|3
    0|0
  • Zedelenmistir

0|2
    0|0
Yükleniyor...