Hayat kadınından hastalık?

bir hayat kadını ile birlikde oldum prezervatif kullandım ama hastalık bulaşırmı arkadaslarım hpv kapmışsındır diyorlar

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Prezervatifi doğru kullandıysan bişey olacağını sanmıyorum, hpv ise hemen belli olmaz beklemen lazım

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• olma ihtimalin %70

0|0
    0|0
    • napabilirim

• @Somedhuhhu genelevlerde sevişmeye devam mı et diyeyim adama? Ayrıca adam istese zaten tedavisini netten bulabilir senin gibi.

• benm bildiğim kadarı ile tedavisi var anca virüsü üstünden atamıyorsun taşıyıcı olarak kalıyosun

Kızlar Ne Diyor 4

• Once bnu yaptigin icin kendiji sorgula nerde benim saf bekaretime ne oldu de sonra tovbe et sonra bidaha bulasma

0|0
    0|0
  • Test yaptır , hem prezervatif kullandıysan bişey olmaz ki

0|1
    0|0
  • Prezervatif varmış, sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hastanede kontrol ettir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hpv çok yaygın bir hastalık aids'ten daha yaygın ama öldürücü birşey değil sadece uğraştırıyor maalesef ve kuluçka dönemi var virüsün. Git dondur, yaktır defalarca... uğraş da uğraş yani.. zor

0|0
    0|0
    • 2 yıl önce bir arkadasım siğillerini yaktırmıştı doktor artık cıkmaz demiş 2 yıldırda cıkmıyor gecmişmidir onunki?

• 2 yıl içerisinde vücut atar zaten virüsü geçmiştir büyük ihtimal ama eğer hpv olursan geçene kadar kimseyle ilişki yaşamamalısın zorlayıcı kısmı o zaten insan psikolojikmen çöker tekrar tekrar çıkıyorlar bazı insanlarda bağışıklık sistemiyle alakalı

• doğru taktıysan patlak yoksa beraber olurken yırtık fşlan oluşmadıysa bir prpblem yoktur arkadaşın kafa bulmuş

0|0
    0|0
  • Hpv genital temasla oral seks ile geçiyor bütün cinsel hastalıklarda birinci faktör genital organlar ve anal ilşki daha sonra oral seks en sonunda tükürük geliyor risk var ama az ya da çok az sünnetli erkekler yarı yarıya yakalanma riski daha az

0|0
    0|0
  • HPV bulasmasini prezervatif korumuyor..

0|0
    0|0
  • bulaşma riski var.

öpüşme ile bile geçebilir yeterki ağzında ufacıcık küçücük bir yara olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...