Kız arkadaşlar evleneceğiniz erkeğin bakire olmasının sizin için hiçbir önemi yok mu ?

Erkek arkadaşlarımın neredeyse hepsi bakire değildir, fakat evliliğe gelince bakire olsun diyorlar. Anlamıyorum evlendiğinde eşinin yüzüne nasıl bakacaklar bir anlamış değilim….Neden böyle kızların seçme hakkı yok, ya da bir kız için erkeğin bakireliğinin hiç bir önemi yok mu ?

Bana gelirse bakireyim ve mutluyum, bu özelliğim sevgilimin de hoşuna gider

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• bende erkekte bakireliğin önemli olduğunu düşünüyorum eğer önemli olmadığını düşünenler varsa gidip h.z Yusuf'un hayatını okusun.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır umrumda değil..

0|0
    0|1
  • ben bakireysem karşımdakindende beklerim. Senide tebrik ederim

0|2
    0|0
  • herkes kendine diyorum ben

ben bakireliigi kendim icin tercih ediyorum, sirf bir kisiyle o sekil özel seyleri yasamak istedigim icin

ama evlenecegim erkegin bakir olmasi benim icin bir kriter degil, benden önce yasamis olabilir ama ben bunu bir eksi olarak görmem

0|0
    0|1
  • var,çok var..

sevdiğim insanın tenine başkasının dokunmasına/dokunmuş olmasına katlanamam,zor gelir.

1|1
    0|0
  • kimsenin bacak arası beni bağlamaz kimse kimse hakkında hüküm veremez

0|0
    0|1
    • Ablam benim burda kimseyi sorguladığım yok :) )

• sana demedim genel yani laf söyleyenlere lafım millete fahişe diyenlere

• Erkeklerde "bakire" denilmez, "bakir" denilir.

0|1
    1|2
  • katlyrm sana..

0|0
    0|0
  • hayır benim için çok önemli degil eger evlenecegim erkege güveniyorsam hiç önemli degil mesela şuan deli divane aşık oldugum çocuk daha önce başkası ile ilişki yaşamış ama çok pişman olmus ve karakteri çok çok düzgün daha önce evlilik dışı ilişki yaşamış olması onu karaktersiz yapma degil mi ?

0|0
    0|1
  • o benim bakireliğimi sorgulayamaya hakkı olmadığı gibi benim de onunkini sorgulamaya hakkım yok

0|0
    0|1
  • vallah bende isterdim ama esim benden daha önce genel eve gitmis bunu sevgiliykende bana anlatti. yani benden önce sevgilisi yoktu ama bakire degil anlayacagin. tabiki biraz üzüldüm ama bana anlatigi icinde biraz rahatladim. tabiki onunda ilki olmak isterdim ama yapcak bisey yok.

0|0
    0|0
  • evet gider.

0|0
    0|0
  • bakireyim ve evleneceğim insanında öyle olmasını isterim bu onun olduğu kadar benimde hakkım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Karsi cinsin elini bile tutmuslugum yok tokalasma haricinde. Ben de dogal olarak karsimdakinin de dokunulmamis olmasini isterim ama oyle biri yok.

1|1
    0|0
  • erkekte bakirelik ? :)) hey allam ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...