Ne oluyor ulan bana :/

Bugün rüyamda en yakın arkadaşımı kankamı beceriyordum. Gülüşüyorduk eğleniyorduk sonra dedim kanka çok pardon içine boşaldım. O diyordu sorun olmaz kardeşim. Sonra o beni beceriyordu. Öyle uyandım. Allah korusun gay may değilim hatta kızlara aşırı ilgi duyarım ama niye böyle oldu anlamadım. Arkadaşımla birdaha görüşmemeyi düşünüyorum ne diyorsunuz ağalar?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kıçın açtıkta kalmış. :) Bu kadar etkilenme.

0|1
    0|0
    • nasıl etkilenmem hala etkisinden çıkamadım. beraber büyüdüğümüz çocukluk arkadaşıma çaktım oda bana çaktı :(

• Sadece bir kabus o kadar.

Kızlar Ne Diyor 3

• garipmiş...

0|1
    0|0
  • bilinç altında erkeklere ilgi duyuyorsun...

1|1
    0|0
    • ya allah korusun yok oyle birsey. kiz sevgilim bile olmustu onceleri amaşu anyok.

• bilinç altında var ama yapacak birşey yok...

• ne biçim bir rüya o ya töbe töbee :D

rüyalar 4 sebebpten görülür

ya bilinç altıdır

ya karşındaki insanın düşünceleri rüyana aktarılır

ya gelecegin habercisidir bu daha kötü :D

yada uyarıcıdır :D

0|1
    0|0
    • abo bacım ne diyon sen :( bide tersi çıkar diyolar o mu beni becerecek ulan iki ucu b*klu deynek :(

• o daha kötüymüş ya :D

bence sen o çocuktan uzak dur :D

ne iğrenc bir rüya ya öyle rüya mı olur :D

• isteyerek görmedim ki. genelde rüyalarımı kontrol edebilirim ve kız görürüm ama bu nasıl oldu ya.

Erkekler Ne Diyor 5

• Olur öyle şeyler. Gaysin diye bir sonuç çıkmaz.Rüyanda adam öldürünce katil ruhlu mu oluyorsun?

0|1
    0|0
  • görüş abi rüya sonuçta ya :D

0|1
    0|0
  • Bilinç altında varmış demek. Daha önce gaylerle ilgili bişey düşünmüşsündür mutlaka.

0|1
    0|0
  • Hatlar karışmış olabilir hangi seanstasın abi sen

0|1
    0|0
  • ustun acık yattın galıba ya da kabus gordun arkadasınla ılıskını kesme bence sonucta ruya

0|1
    0|0
Yükleniyor...