Sevdiğiniz insanın bakire olmadığını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?

Çok sevdiğiniz bir bayan ve ciddi bir ilişkiniz yani evlenmeyi düşündüğünüz bir insan.Fakat tam evlilik hazırlıklarına başladığınızda kız arkadaşınızın bakire olmadığını öğreniyorsunuz? Bu durumda tepkiniz ne olurdu?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• eğer hiç sormamışsam ve bunu o sırada öğrenmişsem şaşırırım ama ayrılık falan olmaz ama sormuşum bana bakirim demiş yalan söylemiş o zaman güvenim sarsılmış olur evlilik kararımı tekrar gözden geçiririm hatta ayrılırım bile baştan yalan söylüyorsa ilerde ne olur kim bilir

1|1
    0|0
    • HakLısın.O durumu saklamaktansa dürüstce söylemek her iki taraf içinde hayırlı olacaktır diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• sen bakirmisin

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• "Bunu neden daha önce söylemedin? Bunca zamandır sana sadık kalacağım diye hiç sevişemedim. Bana ve kendine zulmettin." der, kızardım. Ayrılık sebebi bile olabilirdi. Aslolan dürüstlük. En büyük namus ölçüsü bu. Cinsellik konusunda bile yalan söyleyen birine güvenemem.

0|0
    0|0
  • Hemen babasınin evine bence her erkegin hayalidir ilk gece

0|1
    0|0
  • Okadar çıkmışsınız daha sen bunu yeni öğreniyosun buda demekki hiç cinsellik yaşamadınız ben sorun etmezdim bakire olmamasını ama sırf bana o kadar süre bakire olmadığı halde cinselliği yaşatmadığı için kıçına tekmeyi basardım.

0|0
    0|0
  • ilk deneyimini yaşadığı kişiyi çopk sevmiştir, yapmıştır olabilir. motor tabir edilen cinsten değilse. erkeğin hayvalığına maruz kaldıysa sıkıntı değil...

0|0
    0|0
  • baska erkeklerden geldiyse basar giderim.

0|0
    0|0
  • Eğer sen bakir değilsen sıkıntı yok hakettiğini bulmuşsun. Yok sen bakirsen seçim senin...

0|0
    0|0
  • çok zor bir soru hocam... kimse yaşamadan bunun cevabını veremez... kimse önemli olan ruh bakireliği gibi saçma sapan şeyler söylemesin... önce ruh bakireliği gider sonra bacak arası ... yani kendini nikahlı olmadığı birine veren kişi ruhum bakire gibi sözlerle kendini kandırmasın...eminim herkes eksiyi basacak şimdi ama olsun

1|1
    0|0
  • Dostum bakire değil ama ne sebeple? Tecavüze uğramışsa bişey demem ama başka başka adamlarla yatıp kalkıp beni kandırmış ve bunu onun ağzından değil de başkalarından öğrenmişsem(yalan budur zaten) bir dövmediğim kalır.

0|0
    0|0
    • Sebebinin ne olduğu okadar önemli mi ? Sonuçta sen ne kadar kabul etsende ailen edecek mi ? Sen seviyorsun ama gönlünü almakta lazım ailenin .

• haklısın kardeş selametle...

Yükleniyor...