Nikahı eşle cinsellik konuşmak doğru değil mi?

4 ay sonra düğünüm var ama ben erkenden hem dini hem resmi nikahı erkenden yaptım. Nişanlımla cinsellik konuşurken isteksiz davranıyor. Ne konuşulduğu önemli değil. Cinsellik se uzak durmaya çalışıyor ama beni de kırmak istemiyor. O benim eşim olmuş oluyor nikah var. Eee sorun Nerede yav o zaman

Güncellemeler:
Utanıyorum olabilir mi . Bayanlara soruyorum siz aynı durumda olsanız utanır miydin iz yüzyüze bile değil. Mesaj la

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• çok normal ben düğünümüz olduğu halde 1 sene hep utandım. Zamanla eşimin yaklaşımıyla ancak aşabildim.Ama çok zor oldu aşmam. Eşim ilkimde ve hafif kadın der diye düşünüyordum dediklerini yaparsam. Ama bu düşünce daha sonra oluştu.ilk zamanlar utançtı hissettiğim. Evlenmeden onla bunla tecrübeli olmaktan bin kat iyidir bu durum.

1|0
    0|0
    • anladım teşekkürr ederım. size de mutluluklar bir ömür inşallah

• özel degıl soru grcı ama şuan sız alıştınız mı yanı aranızda o konularda utanma flan gectı mı

• çok oldu evleneli. evet ama çok zor alıştım. Eşimin ılıman yaklaşımı ile ancak .

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk gece yaşayalım istiyordur belki; bilemdim.

0|1
    0|0
  • düğün de olsun tam olsun istiyor demek ki

0|1
    0|0
  • Degisik. Bende merak ettim ne cevap gelecek :)

0|1
    0|0
  • düğün olsun sonra.

0|1
    0|0
  • bencede sorun ney evet utaniyo :) Hic kolay degil cunki ilk defa bunlari konusmak bide yasamak daha bir zor

0|0
    0|0
    • İnşallah evlenince geçer utangaç ligi

• bi zaman sonra gecer evet merak etme ama kadinalrda tam herseyde rahat olmalari icin en fazla bir 6 ay suruyomus biyerde okudum

• anladım teşekkürr ederım . bakıcaz artık

• Sen de nişanlın da iğrençsiniz

0|1
    0|2
    • Gerçekten mi ? Neden

• Evde kalmak gibi birşey hala var mıderken neyi kastettin? 2013 yılına girince evde kalanları bilgisayardan tespit edip koca mı buluyolar... woww. teknoloji gelişmiş bizim haberimiz olmamış. Kariyerini soran da olmadı sana. Herşeye salça olup durma sadece. Bende seni Allaha havale ediyorum. Sıkışınca da Allahın adını ağzına alma. Fitneliği fesatlığı kıskançlığı yasaklar Allah.

• burka yazdıgın 5 satır yazıyı okuyamadım ama şunu belirteyim, sanıyorum bana gerçek hayatta ciddi anlamda düşmanlık besleyen birisin:D:D:D baya azimle yazmışsın eminim hepsi de kişiliğime hakaret.. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım yetiştirilme tarzından dolayı olur bunlar. üzerine fazla gitme. eşim yıllarca yanımda hep ışıkları söndürüp soyundu. utandı. zamanla sen öğretecek ve sabırla nazik anlatacaksın. bunun cinsel ilişkinin eşlerde bir ibadet olduğunu allahın emri olduğunu anlatacaksın. allah ayıp olanı emretmz diyeceksin. ama çok sabırlı ol.

ayrıca cinsel konularda aktif olamazlar sebebi şu. eğer öyle davransama beni hafif kadın olarak mı görür korkusu yaşarlar. erkeğin yanlış anlayaağını sanırlar

0|1
    0|0
  • Evet hiçbir engel yok. Belkide ilk gecenin gizemini bozmak istemiyordur.

0|1
    0|0
  • bence konusmalı çünkü bunlar sana karsı içine atılack duygular değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...