Kafa karıştıran erkek

Bir erkek düşünelim: Kızlarla pek işi gücü yok. Bir gün, her gün gördüğü ama hiç konuşmadığı bir kızın kendisinden hoşlandığını öğreniyor. Buna rağmen kayıtsız kalıyor, hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Ama kızı arkadaşlarına anlatmaktan da geri durmuyor. Üstelik gördüğü yerde de kıza bakmadan geçmiyor. Kızın kafasını iyice karıştırıyor anlayacağınız :)

Gelelim soruma: Bu erkek ne düşünüyor olabilir? Onun da kafasının karışık olması mümkün mü? Bu çocuğu dize getirmenin bir yolu var mı? Yoksa zaman kaybı mı?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler... Özellikle beylerden cevap bekliyorum.

Not: Çocuk gay değil... :)

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• O cocuk seni dize getirmek uzere :) seni kendine asik baglamaya calisiyor benim gozumde. Boyle tiplerden uzak durmali kendii ulasilmaz hint kumasi sananlardan. Onunla hic ilgilenme hoslandini belli etme bak napacak. Sen kac o kovalasin kacan herzaman kovalanir. Onun kafasinin karisik oldugunuda sanmiyom gayet net ne yaptigini bilen birine benziyor. Oltaya gelme gizli ;)

1|0
    0|0
    • haklısın sanırım, ki bugün tam da aynı şeyi yaptım. biraz da ben görmezden geleyim dedim. hayırlısı bakalım

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu çocun başka kız arkadaşı var mıeminmisin.

1|0
    0|0
    • hayır kesinlikle yok, ondan eminim. kızlarla işi de yok pek

• Utangaç seni, köprü meselesi dı dı da dı.

• aynen :D

• hmmm cesaret vermek gerek.

1|0
    0|0
    • kime? ona mı bana mı? :)

• ah ahh.. çocuk beni her gördüğünde içinden bu kız benden hoşlanan kız diyodur ve ben gözlerimi kaçırmaktan bihal oluyorum, nasıl yanına gideyim... :D

• o zaman bu aşkı unut

• kuul havasını bozmamaya çalışıyor heral

1|0
    0|0
    • hah tam da öyle. çocuk havalı değil ama fazla kuul. bazen bakarken yakalıyorum bir anda önüne dönüyor falan deliriyorum

• aha yengeç ve biraz mı :/ eğer burcunun çoğu özellikleri uyuyorsa egoistin önde gidenidir. kendimden biliyorum :/

• eyvah şimdi yandım bir kere de düzgününe rastlasam :@

• Ergen mi :-)

0|0
    0|0
  • etrafıyla paylaşıyorsa yüzde doksan senle ilgileniyor. erkek adam nettir olmayacaksa da öyle yokuşa sunmaz, düşünmez didiklemez.

0|0
    0|0
  • eğer kızı beğenmediyse ne yaparsan yap birşey olmaz :D uğraşma anlıyacağın

0|0
    0|0
    • o da var ama neden bakıyor o zaman :S

• egolarını tatmin ediyodur niye olsun cool takılıyor :D

• çözemedim çocuğu cool erkek bakar mı benim bildiğim arkadaşına falan baktırır :)

• Bence dengesiz kızları kullanan biri takma sen bunu ben kız olsam döverdim kesin

1|0
    0|0
    • abi sen bir gelip dövsene ya :D:D

• çocuktan soğuttun ya :D

• bilidğini oku balım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...