Özgüvenimi nasl kazancam geri?

Özgüvenim yerle bir. Hamileyim ve kendimi çirkin sevimsiz biri gibi hissediyorum. :( vücudum kıllandı agdada yasak eşimden utanıyorum jlet kullanmk zorbdaym sadece.

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım doğal bir süreç bu. inan eşinde bunu biliyordur. kendine asla hakaret etme. sen iyi bir eş iyi bir anne adayısın.
    ben eşimin tüy temizliğini yaptım. doğum yaklaştı eğilip bükülemiyor. yakın akrabalar da o dönemde hepsi şehir dışında. ben yaptım temizliğini.

kıllanma olabilir, sivilceler çıkabilir, yüzde şişmeler olabilir bunlar çok doğal. kalıcı değil geçiciler. 40 ın çıkıncaya dek bu sürer daha sonra son bulur. merak etme. kendine güven. sen iyi bir anne olacaksın ona odaklan. eşin biliyor her şeyi. korkma :)

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ağda neden yasak

0|0
    0|0
    • Kanama alanı var içerde o yüzden

• yapanlar var ama

• Bnmki biraz istisnai bir durum

Erkekler Ne Diyor 26

• Iyyyyyy midemi bulandırdın yemin ederim seni gören evlilikten sogur çocuk yapmaktan sogur kızım çocugu dogurduktan sonra git epilasyona tüylerini aldır kurtul ya

0|0
    0|0
  • Vay be derde bak

0|0
    0|0
  • Kazanamazsin

0|0
    0|0
  • niye utanıyon?

0|0
    0|0
  • gıllı gadınlarda ayrı bir delikanlı oluyor :D cansınız :D şaka bir yana anne oluyorsun çok normal ve hormonların düzeldiği zaman hepsi geçecektir takılma :D bak ne mutlu sana anne oluyorsun :D

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun. bu zamanlar ikiniz içinde sancılı olacak.. adamı sağlam kazığa bağladın insallah.. sağlam karakterli değilse :D

0|0
    0|0
  • kendini kötü hissedecek bir durumun yok canım. anne olacaksın ve doğumdan sonra yine eski haline gelmek senin elinde... rahatla ve bu günlerin tadını çıkart... eşinde anlayışlı yaklaşsın bunu onunla paylaş...

0|0
    0|0
  • Annelik en güzel şeydir şekerim

0|0
    0|0
  • Anem anne mi olacam sen. Karnından yeni bir canlı çıkacak ve sana anne deyip sarılacak. Çok tatlı ya :))
    Sende özgüven patlaması olmasıb lazım bu durumda Tanrı gibi birşey olacan 😍😍😍😍

0|0
    0|0
  • Bnce o senle gurur duyuyodr bebek glck yakinda onun sewinciyle o dediklerini dusunmuyodur bile bnce sen annesin kndine haksuzlik ddiyorsun bosuba

0|0
    0|0
  • eşinden utanıyosun jilet kullancam diye?

0|0
    0|0
  • Zamanın getirdiği asabiyeti yaşıyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Kaç aylık?

0|0
    0|0
  • Yapma be güzelim nanesin sen güzelsindir kesin

0|0
    0|0
  • hamilelikte olur böyle şeyler. sen yavruna odaklan. gerisinin önemi yok kafana takma.

0|0
    0|0
  • offff hakkaten kötü. ben eşinin yerinde olsam sana bakarmıydım acaba

0|0
    0|0
  • Hamileler cok Seksi olur neden kendini oyle hissediyorsun sacmalama

0|0
    0|0
  • Öyle düşünme hala çekici bir bayansın hamilelik bitsin eski formuna kavuşursun

0|0
    0|0
  • İyyyyyyy

0|0
    0|0
  • Bebeğe odaklan kendini üzme bu zamanlar senin simaracagin zamanlar tadını çıkar

0|0
    0|0
  • Hamileyken olur boyle seyler... zamanla gecer

0|0
    0|0
  • bir süre bu duruma katlanman gerekir kafana takma

0|0
    0|0
  • hissetme canım bunalıma giriyorsun girme utanma esindende sadece jilet kullanmak zorundaysan kullan

0|0
    0|0
  • Senin hormonlar borsa gibi şu an dolayısıyla umursama, gayet normal. Doğumdan birkaç ay sonra eski haline dönersin. Gerek fizyolojik gerekse psikolojik olarak.

0|0
    0|0
  • kıllı gezme be al haftada bir

0|0
    0|0
  • Spor başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamileyken ada yasak mi ilk defa duydum. tuy dokucu kulan.. hamile egzersizlerinden yap makyaj yap ya da sarart belkii sekil verdirebilursin killarina erkekler sever 😀

0|0
    0|0
  • Doğum yapınca hepsi geçecek

0|0
    0|0
  • Jilet kullan işte sorun nedir yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...