Sizce ne yapmalıyım?

annem ve babam 20 yaşın da teyzemin kızı ile zorla evlendirdi beni ama eşimin niyeti vardı benle evlenmeye.4 yıldır eviliyiz ve maalesef çocuğumuz olmuyor çünkü sorun onda , kısır olan o ama bunu kabul etmiyor ve öfkeden deli ye dönüyor. gel gidelim doktora sorun kimde imiş görelim diyorum gelmiyor ve boşanmaya da hiç razı olmuyor. bugün babalar günü ve ben baba olamıyorum. sizlerin bu konuda fikirlerini alabilir miyim?

1|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman herşeye çağre

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sorun kimde olursa olsun, birbirinizi suclamak saygisizlik. Sorun ondaysa boşanıp çocuk yapmak için başka kadın ile mi evlenicen? Allah vermiyosa vermiyor vardir bir hayir. Zorla evlendirildim diyosun peki asikmisin sen bu kadina? Nasil yürür ömür boyu?

0|1
    0|0
  • Önce bir karsına al düzgüncr konus eğitim arastırmada muayne olun ikinizde sorun kimdeyse cıkar zaten adnan saraçoğlunun cocuk için kürleri var bir cok kişi cocuk sahibi oldu tabi Allahnda iznyle baktın yanasmıyprmu ozaman bosanma davası acacam de hakim nasılsa eninde sonunda bosar bizi de bilöf yap yani

0|1
    0|0
    • kendin de sorun olduğunu kabul etmiyor ki, mesele orada zaten ama haklısınız böyle giderse boşanacağım galiba.

• Rica ederim cocuk istemek senin endoğal hakkın oda karın olarak bunu gerceklestirmek zorunda sonucta bir kadın evleniyorsa anne olmayıda göze olmalı düzenli seks için mi evlendi sanki aslında senin annene babana kzmak lazım

• çok haklısınız, baştan yaptım hatayı sevmediğim biriyle evlenerek. herkes ister kadın ise anne erkek ise baba olmayı. her şey cinsellik değil bu hayatta, daha da önemli şeyler var.

• Kesinmi sorun esinizde. Yoksa farazimi konusuyorsunuz, oda anne olamiyor beyefendi ne kadar zor bir durum onun icinde. Suclamak yetine elele verip asmalisiniz. Bu Allahin elinde

0|1
    0|0
    • kesin eşimde ben kendimden eminim ama o bunu kabul etmek istemiyor. ikimiz için de, özellikle de onun için çok zor bir durum.

• Allah yardımcınız olsun rica ederim

• amin.

• Doktora gitmediniz madem nasıl o kadar emin oldun onun kısır olduğuna

0|1
    0|0
    • geçen gün evde kısır yerken yakaladım. nereden olacak cevabı aşağıda bir erkeğe verdim.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...