Kızlar, Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Alan secerken Jinekoloji seçersem, erkek doktora muayene olunmaz derler mi?

bir cok hocam bu durumdan sikayetci. Siz olsanız bay bir doktora gider miydniz? Gidiyor musunuz?

2|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Ben özellikle bay doktor tercih ediyorum kalabalık olmadığı için. Yani çoğu bayan doktor seçiyor. Ama o da çok yorulduğu için enerjisi bitiyordur ve bir sonraki hastaları yeterince iyi muayene edemiyor olabilir. Ama onu artık ayarlamışlardır. Doktorların belirli kotası var. Belirli sayıdan fazla hasta bakmıyorlar. Bayan doktorun kotası dolmuşsa mecbur bay doktordan randevu almak zorunda kalacaklar. Özellikle çalışanlar, çocuğu olanlar, hamileler.

0|0
    0|0
    • Gorusun benim icin onemli. Bu acidan dusunmemistim hic

Kızlar Ne Diyor 9

• Çoğu kadın utandigi için erkek jinekoloğa gitmiyor, kadın doktorları tercih ediyor.
    Ben bunda utanılacak bir sey görmüyorum açıkçası. Bana gore doktorun kadını erkeği olmaz. Olmamalı da

0|0
    0|0
  • Gitmem. Ama bayanla ilgili bir sorun olup olmayacagi bilinmez tipdada utanma olmaz😊

0|0
    0|0
  • Giderdim gidiyorum da

0|0
    0|0
  • Bayan tercih ederim

0|0
    0|0
  • Bayan tercihimdir zorunluluk varsa giderim

0|0
    0|0
  • Evet. Doktorum bay.

0|0
    0|0
  • giderim ne olacak. hatta erkek doktorlar kadin doktorlardan daha iyi bu konuda kesinlikle erkek doktor tercih ederim

0|0
    0|0
  • Kadın doğumda erkek doktorlar daha çok tercih ediliyor sebebi ise daha vicdanlı yaklaşmaları mahremiyet daha saygı göstermeleri

0|0
    0|0
  • Terch etmem çok mecbır kalmazsam

0|0
    0|0
Yükleniyor...