Gay ve lezbiyenler hakkında ...

Bu sitede bile girdikleri zaman bir soru sordukları zaman onları hemen dışlıyorsunuz. İnsanların seçemedikleri cinsel kimliklerine saygı duymak gerekmez mi ? Bir çok insan çok önyargılı.Ezilen şiddete maruz kalan bir çok arkadaşım var.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Tamam da en azından fikren bunu uygun bulmadığını yazmak bile dokunmamalı.

Her şeye herkes saygı duymak zorunda değil.

Eşcinseller hep onaylanmak istiyor.

Şiddete karşılıklı hakarete hayır ama bu her şeyi onaylayacağımız anlamına gelmez.

Bu çıkışları da ben anlamıyorum.

Sosyal hayata girin çalışın okuyun toplumda yer edinin. Toplum öyle her zman lappadanak değişmiyor.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• neyine karşı saygı bekliyorsun. bu yaptıkları tercihtir. kendisine saygısı yaradana saygısı ana babasına saygısı olmayana ben mi saygı göstereceğim.

gidip tedavi olacak ve tercihini adam gibi kullanacak.

1|2
    0|1
  • allah herseyi cift yaratmısken kendi cinsine ilgi duymanın neresi dogru cinsellik canlılarda üremeye yarıyan bir organdır insanoglu ve yunuslar bunu zevk almak için yapar ama kendi cinsine ilgi duymak bo kunu cıkarmak degilmi

2|3
    0|1
  • Arkadaşım dediklerin kim acaba? Bence içinde sende varsın :) Konuya gelince. Bence de yaptıkları ayıptan gayrı birşey değildir. Gitsinler karşı cinse ilgi duysanlar. Hemcinslerine ilgi duymak da nedir.

2|3
    0|1
  • Mutlaka insanların cinsel tercihine sayğı duymak ve onları bu şekilde kabul etmek gerkir.

1|0
    1|3
  • Dünyada kadın mı kalmadı lan ? aynı cins kadınlarla

ilişkiye giriyorsunuz

1|1
    0|1
Yükleniyor...