Eşcinsel olan birinin daha sonra karşı cinse ilgi duymaya başlaması mümkün mü?

Ben kendimi bildim bileli gayim ama tuhaf bir biçimde karşı cinse ilgi duymaya başladım. Bunu doğuştan gelen bir şey sanardım ama öyle olmuyor.
Bir erkeğe karşı en fazla duygusal bir şey hissettim fazlası asla olmadı ne yapmalıyım?

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Mümkün değil sen biseksuelsin kendini eşcinsel sanmışsın... Eşcinsel birisi asla karşı cinse ilgi duymaz.

0|1
    0|0
    • Mümkün olduğunu söyleyenler var internette de olabilir diyor

• Onlar biseksueller eşcinseller değil saçma sapan şeylere inanıp durmayın

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksüellik diye bir kavram vardır eş cinsellik türlerinden.

1|2
    0|0
    • Evet ama erkeklere karşı artık hiç birşey hissedemiyorum

• Senin olayın duygusal. Heteroseksüel olan bayların pek çoğu cinsel zevki en üstün olanı olarak tutar. Ama bu yapıcı bir davranış değildir çünkü 60 yıl boyunca çekilebilecek bir eş şarttır. Yani, değildir ama olsa daha iyi olur. Erkekler, prolaktin adlı bir kadınlık hormonunu ne kadar salgılamaktan acizler ise o kadar şehvetli olma oranları yükselir. Prolaktin, ağlamanın hemen ardındaki duygudur. Düşüncelilikten kaynaklanan duygusallık olmayan erkeklerde -KS dili ile "odun"larda- bu nedenle cinsel azgınlıktan gebermek vardır. Psikiyatrik bu durum hükmedilemez. Bir de insanlar, düşük tansiyonlu olma nedeni ve kandaki iltihap oranı nedeni -herkesin bir oranı vardır çünkü herkesin lenf bezleri var-, ile sık sık hata yaparlar diye düşünüyorum. Temel kaynak nedir bilmiyorum. Sizin için, birlikteliğiniz için, takımınız için en iyi ne ise onu yapınca, insan pişmanlık hissetmiyor bence. Yalnızlık kötü değil, hep yalnız kalınacağını bilmek çok kötü...

Kızlar Ne Diyor 2

• Mümkün. Aynı durum bende de oldu biseksüelim kızlara daha baskındı şimdi erkeklere daha baskın. Duygular değişebiliyor ama tamamıyla değişirmi bilemiyorum

0|2
    0|0
  • Dogru yoldasin dostumm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen nerenin sapığısın kardeş ne b. ok yediğini sen bile bilmiyon

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|1
    0|0