Vajina kaşintisi neden olur?

Çok fazla kasiniyor iç taraflar özellikle ve bakireyim kasirken zarar vermekten korkuyorum o derece kaşıntı var temizliğine dikkat ederim neden öyle ki :/

0|0
10|23

En İyi Kız Görüşü

• Özel bölgeye şampuan ve sabun kullanilmaz eczaneden şampuan ve travazol krem al kullan. mantar olmuşsun. . iç çamaşırını utuleyerek giy iyilesene kadar da olsa yap ve bol su iç geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Eig için teşekkür ederim canım ☺☺😘

Erkekler Ne Diyor 23

• Çok kaşırsanız, iltihap oluşabilir. Evde, küvette sıcak su seansları işe yarayabilir iltihap varsa dudaklarda. Ve şu siteye bakın: http://vajinadakasinti.com/

1|1
    0|0
  • Bu konulyla ilgili bence mi inceyeleyebilir misin?

0|0
    0|0
  • sakın beni yanlış anlama ama burada bunun gibi sıkıntılarını paylaşan bütün kızlarımız temizliğine dikkat ettiğini söylüyor ama bana kalırsa bu şikayetlerin temizlikle alakalı olduğunu düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • Vajina kendini temizleyebilen organ ve ben sürekli temizledigim için pH derecesini bozdum yani öğrendim sebebini. Yinede görüşün için teşekkür.

• sakın beni yanlış anlama senin hijyene dikkat etmediğini söylemedim ben.. genel olarak aynı şeyler yazıldığı için senin soruna denk geldi bu yorumum.. sebebini öğrenmene sevindim inşallah tekrarı olmaz bir daha :)

• İdrar yolu enfeksiyinu olabilir

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından bir problem olabilir.. Sen temizlik konusunda biraz daha dikkatli ol ve iltihaplanma olabilir.. Üzerine giydiğin giyisilerine kadar temiz olmalısın..

0|0
    0|0
  • Mantar. Giydiğin kıyafetin temizligi. Kullandığın deterjan. Bunlara dikkat et.

0|0
    0|0
  • Kaşıdıkça kaşınır temizlemelisin ve kaşıntı için eczaneden krem almalısın...

0|0
    0|0
  • Mantar falan olmustur

0|0
    0|0
  • Mantar ihtimali yuksek doktora gorun temiz insanlarda mantar olabilir sorun yok

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir.

0|0
    0|0
  • Sıcaktandır

0|0
    0|0
  • Hastalık var

0|0
    0|0
  • Bir hasta vardır doktora git

0|0
    0|0
  • valla kaşıntının göbek adı mantardır direk doktora bence

0|0
    0|0
  • diş fırçsıyla kaşı :D

0|0
    0|0
  • sıcaktan ve terden
    ıslak bırakma vajinanı bebe pudrası kullan

0|0
    0|0
  • Bit vardır

0|0
    0|0
  • Her zaman mı kaşınıyor

0|0
    0|0
  • Sıcaklardandır

0|0
    0|0
  • Mantar vardır

0|0
    0|0
  • Yedigin. besinlede olabilir... Mantar var sanirim

0|0
    0|0
  • Penis yetmezliginden olabilir...😀😀😀

0|0
    0|0
  • yanlış kelimelerle sorulmuş bir soru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gunluk ped. Kullanma...
    Vajinanı duş jeli ya da sabunla yıkama
    İç çamaşırını sık sık değiştir
    Pamuklu iç çamaşırı giy
    Bazen iç çamaşırını çıkar Vajinanı ışık almasını sağla çünkü karanlık ve sıcak olduğunda mantarlar daha çok ureyebiliyor

0|0
    0|0
  • Mantar olmuş doktora görün

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir doktora git

0|1
    0|0
  • Mantar falandir doktora git o ilac verir

0|0
    0|0
  • Doktora görün

0|0
    0|0
  • bendede olmuştu

0|0
    0|0
  • doktora git yeşil kutulu bir krem verecek sana onu sür geçiyo

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir ya da idrar yolu enfeksyonu. Doktora gitmelisin ilerlemeden, böyle hastalıkların şakası yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...