Sertlesme ereksiyo hali?

arkadaslar sexyaparken 1kere bosaldıkdan sonra bir daha ereksiyon hani sertleşme olmuyor 2,3 atamıyorum bir turlu kalkmıyor sertleşmiyor yardım edin

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Erektil disfonksiyon. urologa gorunmelisin. Tsh hormonuna baktirman gerek

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bunun cook nedeni var.. testesteron düşüklüğü , kadının seni iyi uyarmaması , yorgunluk, stres , iyi beslenmeme bunların hepside etkiler... bu işler aceleye gelmezz... 1 posta attın mı duş alıp dinlencen 20 _30 dk ve hatun seni iyi uyarmalı hatun çok disi ise 2_3 attırır... bu saydıklarımın hepsi etkiler... kırmızı et balık ceviz tüket... çinko şart oda en çook kırmızı ette var

0|0
    0|0
  • Nasıl diyem dene ama kesin ben yaptım penisin cevresini jiletle temizle pürüsüz olsun sonra ilkini boşal boşaldıkdan sonra penis çevresi ve testislere kolanya sök tatlı bir acı olur ama penis uyarılır ve sertleşir boşalsan bile sanki daha istergibi olur ben yapıyom inmiyo

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır seks yapıyorsun demektir ama parmaklamayı dene

0|0
    0|0
  • Belirli bir yastan sonra sekse doyuyorsun, haliyle 2. sefer canin istemiyor..
    Bekarken günde 3-5 sefer mast yapan erkekler evlendikten belirli bir süre sonra seks ihtiyaci haftdad 1. kereye düsüyor..

Eger yasin dogruysa zaten bu devreler seks hayatinin haftada 2-3 düsmeye basladigi zamanlar..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...