Sevgiliniz bakire değilse ?

Ciddi düşündüğünüz ve sevdiğiniz sevgilinizin bakire olup olmaması sizin için önemli mi ?

0|0
4|37

En İyi Erkek Görüşü

• ben o boku yediysem karşımdakinin sütten cıkmış akkaşık olmasını beklemek hakkım degil

7|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 36

• bir bayana bakiremisin degilsen sevgili olmayız diye sorulurmu veya sevgili oldun işler ilerledi bakireysen evlenelim denirmi bilmiyom hayat cok tuhaf...

3|1
    0|1
  • önemli değil

0|0
    0|1
  • önemi tabii...ne o efendim öyle serserinin birisine bekaretini verecek onunla bir yastıkta kocayacak ömür boyu yanında olacak olan eşi ne kullanılmış ... sunacak.adaletmi lan bu.?

0|1
    0|0
  • Mümkünse bakire olsun, değilse düşünürüm.

0|0
    0|0
  • ciddi düşünümem

0|1
    0|1
  • benim acimdan sıkıntı olmaz ama onun icin ilk ile karsilastiracagi için senin onu beceremedigindenyada canini yaktigini ddüşünür

0|1
    0|0
  • önemli değil çünkü onunda bir bayan oldugunu onunda cinsel isteklerini oldugunu dayamadıgını düşünürüm zaten sevgi aşadan değil kalpten geçer

0|0
    0|1
    • Doğru sevgi aşadan değil yürekten geçer, amma budur bizi biz yapan, insandır hata yapmiştır, kesinlikle kabul etmem demiyorum, ama senin yorumun yalniş, evlendiğinde, uza gittiğinde , ozandan elimese kızmıyacaksın oda bayan demi, sende başka tarafa gidersin, sonuçta müslümanız, sabretmeyi bilmeliyiz, böyle kardeşleri de kınamamak lazım, biz herşeyim tersini yapıyoruz, zaten asıl sorun erkeklerimizde

• önemli. herkes kendisi gibi olanla evlensin mümkünse

1|2
    0|0
  • Geçmişi onu ilgilendir evlat ne ben ne bir başkası hiç kimsenin hayatından tek olamaz insanın doğasına aykırı bir durum zaten saygılar

1|0
    1|3
  • sevgtimi hak edecek birisi olursa düşünmem bunları

0|0
    0|1
  • önemli ben ne ise o da öyle olmalı

0|1
    0|0
  • bence çok önemli her erkeğin hayalinde vardır o ilk gece büyük konuşmim ama o gece babasının evine hemen geri gönderirim

1|0
    2|0
  • sen bakire misin?

0|0
    0|0
  • Ne var bunda..Aramızda kalsın, kimse duymasın ama bende Bakir diiiiiillliiiiim :))

0|0
    0|0
  • erkekte bakiremi ki :)

0|0
    0|0
  • aşkın gözü kördür.insanlar çocuklu kişiler ile evleniyor sorun yok bence yeterki aşk olsun

2|0
    0|2
  • hadi sana iyi günler...

0|0
    0|0
  • İlişkinin başında söylediyse sorun olmaz ama sonra söylerse ağzını burnunu kırarım.

0|0
    0|0
    • peki ilişkinin başında söylerse ona ne gözle bakarsın

• kimle ne zaman kaç kişiyle olduğunu sorarım sonra sorun yapmam olabilir sonuçta ama bunu kabullenmem için sevmem lazım.

• bir insanı tanımadan derinlerine inmeden ne kadar sevebilirsin ki

• Bekaret beyinde olur !

0|1
    1|2
  • kendini avutmak için sordugun bir soru bu snein :p

0|0
    0|0
  • önemli evlenmem bn

0|0
    0|0
  • benim için çok önemli

bakire diilse sevgilim olamaz zaten

0|0
    0|1
  • Ben erkek olarak bakir isem ozaman sevdigim kizinda bakire olmasini isterim. Ama bir erkek önceden baska bir kizla seks hayati olacak ve bakire bir kiz istiyecek. Bu bence yanlis. Insanlar önce kendilerine bakmalari gerekir. Kizlarin kizlik zari oldugundan, kiz olup olmadiklari anlasiliyor. Bu erkeklerde olmadigindan hep kizlardan bakirelik beklenir, buda bence sacma ve dogru bir davranis degil.

Ben kendim bakir oldugum icin,bir bakire bir kizla evlenmek isterim. Ve evlenmeden öncede seks hayatimin olmasini istemem. Ilk seks hayatimi sevdigim, hayatimi paylasmak istedigim insanla yapmak isterim. Bu benim fikrim.

2|0
    0|0
  • Önemli

0|1
    0|0
  • ben bakirsem onunda bakire olması gerekir

0|1
    0|0
  • yoooo ne olacak kiii...neden sorun edeyim kiii...zaten böyle giderse genelevden namuslu bir o* bulacağım kendime...

1|3
    1|0
  • Kimseyi gecmişteki hataları icin bırakmak doğru olmaz ama kızdan kıza değişir bu cok kafa karıştıcı bı olay başıma gelmıstineyseki bitti giddi.oda düzelme cabası yoktu olsaydı bundan sonra sedece seninim diyebilseydı belki devamı gelırdı fakat düşündukce onu başkasıyla cıldırıyordum cok kötü bir durum allah düşmanıma vermesın..

1|0
    0|1
  • sen endişeleniyormusun

0|0
    0|0
  • Tutupda elalemin cocuğu tutmuş becermiş onu heryerini öpmüş emmiş.Bende onu eşim yapacam helalim yapacam karım yapacam cocuklarımın annesi yapacam :D Bana soracan sen hiç mi yapmadın diye.Ben bir tane kızla bile öpüşmedim şuana kadar.

2|1
    1|0
  • Diktirince anlaşılır eğer erkek bakarsa ve beyazımsı bir perde görmezse anlaşılır. Kuzenim jinekolog ordan biliyom. Ve ben bakire olmayan biriyle evlenmek isteyeceğimi düşünmüyorum.

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• o zihniyette biriyle bir ilişkiye başlama zaten.

1|0
    0|1
  • evet önemli,ben neysem,oda o.

0|1
    0|0
  • önemli.. ben ne isem oda öyle olmalı ..

0|0
    0|0
  • becne evet yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...