Sevgiliniz bakire değilse ?

Ciddi düşündüğünüz ve sevdiğiniz sevgilinizin bakire olup olmaması sizin için önemli mi ?

0|0
437

En İyi Erkek Görüşü

• ben o boku yediysem karşımdakinin sütten cıkmış akkaşık olmasını beklemek hakkım degil

7|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• bir bayana bakiremisin degilsen sevgili olmayız diye sorulurmu veya sevgili oldun işler ilerledi bakireysen evlenelim denirmi bilmiyom hayat cok tuhaf...

3|1
    0|1
  • önemli değil

0|0
    0|1
  • önemi tabii...ne o efendim öyle serserinin birisine bekaretini verecek onunla bir yastıkta kocayacak ömür boyu yanında olacak olan eşi ne kullanılmış ... sunacak.adaletmi lan bu.?

0|1
    0|0
  • ciddi düşünümem

0|1
    0|1
  • Mümkünse bakire olsun, değilse düşünürüm.

0|0
    0|0
  • önemli değil çünkü onunda bir bayan oldugunu onunda cinsel isteklerini oldugunu dayamadıgını düşünürüm zaten sevgi aşadan değil kalpten geçer

0|0
    0|1
    • Doğru sevgi aşadan değil yürekten geçer, amma budur bizi biz yapan, insandır hata yapmiştır, kesinlikle kabul etmem demiyorum, ama senin yorumun yalniş, evlendiğinde, uza gittiğinde , ozandan elimese kızmıyacaksın oda bayan demi, sende başka tarafa gidersin, sonuçta müslümanız, sabretmeyi bilmeliyiz, böyle kardeşleri de kınamamak lazım, biz herşeyim tersini yapıyoruz, zaten asıl sorun erkeklerimizde

• önemli. herkes kendisi gibi olanla evlensin mümkünse

1|2
    0|0
  • benim acimdan sıkıntı olmaz ama onun icin ilk ile karsilastiracagi için senin onu beceremedigindenyada canini yaktigini ddüşünür

0|1
    0|0
  • Geçmişi onu ilgilendir evlat ne ben ne bir başkası hiç kimsenin hayatından tek olamaz insanın doğasına aykırı bir durum zaten saygılar

1|0
    1|3
  • sevgtimi hak edecek birisi olursa düşünmem bunları

0|0
    0|1
  • önemli ben ne ise o da öyle olmalı

0|1
    0|0
  • bence çok önemli her erkeğin hayalinde vardır o ilk gece büyük konuşmim ama o gece babasının evine hemen geri gönderirim

1|0
    2|0
  • erkekte bakiremi ki :)

0|0
    0|0
  • sen bakire misin?

0|0
    0|0
  • Ne var bunda..Aramızda kalsın, kimse duymasın ama bende Bakir diiiiiillliiiiim :))

0|0
    0|0
  • İlişkinin başında söylediyse sorun olmaz ama sonra söylerse ağzını burnunu kırarım.

0|0
    0|0
    • peki ilişkinin başında söylerse ona ne gözle bakarsın

• kimle ne zaman kaç kişiyle olduğunu sorarım sonra sorun yapmam olabilir sonuçta ama bunu kabullenmem için sevmem lazım.

• bir insanı tanımadan derinlerine inmeden ne kadar sevebilirsin ki

• aşkın gözü kördür.insanlar çocuklu kişiler ile evleniyor sorun yok bence yeterki aşk olsun

2|0
    0|2
  • hadi sana iyi günler...

0|0
    0|0
  • Bekaret beyinde olur !

0|1
    1|2
  • önemli evlenmem bn

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 4

• o zihniyette biriyle bir ilişkiye başlama zaten.

1|0
    0|1
  • evet önemli,ben neysem,oda o.

0|1
    0|0
  • önemli.. ben ne isem oda öyle olmalı ..

0|0
    0|0
  • becne evet yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...